Wpis z mikrobloga

@smierc_grubasom: całkiem dobrą koszule kupisz za 7 dych, pasek znalazłem za 3 dychy w C&A nie wiem jak ty, ale takimi pierdołami się nie przejmuje ma być schludnie i wygodnie. Co innego z butami - daje 3 stówy, ale noszę kilka lat i jak ściągam to nie czuję się jakbym wyciągał nogę z imadła
@smierc_grubasom: ostatnio właśnie kupowałem buty do marynarki, obchodziłem chyba wszystko po kolei i prawie nic nie było, kupiłem na szczęście jedne w Ryłko, tam było chyba najwięcej sensownych butów, ceny od 250 w górę było kilka na wyprzedaży z 400 zł na te ~250-270
@smierc_grubasom: jak zależy ci na cenie to może przejedź się do modlniczki. tam często możesz na niezłe promocje trafić - tylko zwracaj uwagę bo to outlet więc część towaru może mieć defekty (chyba tylko wizualne).

Jak byś był tam, to polecam Ecco - mam już z tamtego sklepu kilka par butów i nigdy się nie zawiodłem.
@smierc_grubasom: Buty polecam firmy Vagabond, świetna jakość, wygodne. W Krakowie są dostępne w sklepie Humanic w Galerii Krakowskiej. Są stosunkowo drogie, ale można je dostać w lepszej cenie w internecie (oficjalny sklep Vagabond oraz inne sklepy internetowe).