Wpis z mikrobloga

@BJXSTR: bardzo fajne piwko, choć trochę za słodkie. Piłem Quatro, bardzo podobne, później to bu Quatro okresowe i już nie ma, zostało ABW... tylko trochę gorsze. Tak czy inaczej, szukam czegoś podobnego, ale z mniejszą słodyczą.
@kma1987: jestem w trakcie. Dosyć świeże, ale nie czuć tego 10,5% alko, 100 IBU też nie (mogło by być WINCYJ CHMIELUFF), ale na plus. Pełnia słodowa, ale też kontrująca cytrusowa goryczka. Na pewno ciekawe piwo. No ale ja nie jestem ekspertem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@farmerjanek: W Carrfie nie będziesz mieć dużego wyboru. W Kaliszu na dobrą sprawę nie znalazłem nic, ale patrząc po mapie, to do Łodzi masz blisko, a tam: 6-go Sierpnia 1/3, Piwoteka; Ketlinga 3 (Janów), Piwa Regionalne; Nastrojowa 54, Bromaniak; Kruczkowskiego 22, Strefa Piwa i wiele innych, dużo większy wybór niż u mnie w #olsztyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@farmerjanek: kojarzę, nigdy nie piłem więc się nie wypowiem, ale Koreb ma raczej kiepskie zdanie wśród kraftowców (była afera że sprzedawał zepsute piwa czy coś takiego), u mnie nie do kupienia, ale w sieci co nieco czytałem.