Wpis z mikrobloga

Głośnik bluetooth BlitzWolf F1 kupiony na #banggood.

Wg specyfikacji ma lepsze parametry od najdroższego głośnika bluetooth Xiaomi, jednak nie mogę ocenić czy w rzeczywistości tak jest bo nie posiadam tego drugiego. Niemniej jednak głośnik jest świetnie wykonany. Obudowa w większości metalowa z gumowymi bokami. Gra bardzo głośno, jakość dźwięku w mojej subiektywnej ocenie świetna. Basy całkiem przyzwoite jak na tego typu głośnik. Jest stereo (co sprawdzałem tym kawałkiem) aczkolwiek nie ma to za wielkiego znaczenia biorąc pod uwagę to że głośniki są obok siebie w obudowie więc efekt wyczuwany tylko z bardzo bliska. W zestawie smycz (użyteczne), kabel jack (niepotrzebne) i kabel mini USB do ładowania (bez ładowarki zbędne). Zapakowane schludnie i prosto w szare pudełko (podobnie jak ładowarka samochodowa tego samego producenta).

Link do przedmiotu na sklepie.

#itemyzchin #chinskiecuda
  • 13
  • Odpowiedz
@wykops2: Działa bez zmian wszystko ok, nadal polecam. Niedawno ktoś pisała na mirko że ma blitzwolfa i xiaomi (ten droższy) i jednak xiaomi ma lepszy bas mimo że blitwolf głośniejszy. Ja nie mam porównania ale ze swojego jestem zadowolony i w sumie każdy znajomy reagował zaskoczeniem że głośnik blutooth może grać tak głośno i dobrze.
  • Odpowiedz