Wpis z mikrobloga

Po niecałym pół roku użytkowania zaczęły mi się rozklejać #newbalance kupione w #50style. Lepiej reklamować z tytułu gwarancji, czy rękojmi? Muszę się dobrze przygotować do batalii bo ten sklep odrzuca wszystko jak leci, bo "źle użytkowane".

#pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konik: mam w czym chodzić, więc mogę się z mini szarpać, przecież nie po to płacę (jak na mój budżet) kupę siana za byty, żeby się rozlazły po paru miesiącach. To jest ich #!$%@? obowiązkiem, że ma to #!$%@? działać tak jak należy. Jakbym chciał skleić, to bym se sam w domu skleił.
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: Tak jest, tylko że oddasz buty do rozpatrzenia reklamacji to najczęściej 2 tygodnie nie masz butów. Przerobiłem to z Sizeerem i w sumie osiągneli to co chcieli osiągnąć - klient się #!$%@?ł mimo, że reklamacja była jak najbardziej zasadna. Jak masz czas i chęci to próbuj.
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: Z Kazarem za to jest spoko. Dają dwa lata gwarancji, a że buty są gówno warte to i tak się rozpadają po sezonie. I tym sposobem wydając 400 zł na buty mam już trzecią parę, bo Kazar najczęściej problemów nie robi.
  • Odpowiedz