Wpis z mikrobloga

Zegarek drewniany
Zamówiony: 20.12
Odebrany: 5.01
Przesyłka rejestrowana
Cena: 23.99$
Link dla tych, którzy brzydzą się reflinkami.

Tysięczny zegarek do kolekcji, ale tym razem z wyższej półki. :D I zdecydowanie to czuć. :) Uwielbiam wszystko co jest ładnie opakowane, więc pierwsze ŁAAAAŁ wyrwało mi się już po otwarciu kartonika z przesyłką.
Piękne zapięcie imitujące pieczęć (przynajmniej wg mnie:D).
No i to drewniane pudełko. Cud, miód i orzeszki. :D
I tak jak z butami ostatnio tak i teraz miałam problem z ujęciem prawdziwego koloru zegarka. Jest zdecydowanie mniej żółty niż na zdjęciu głównym, bardziej spokojne drewno. Nie, żeby drewno mogło być żywiołowe. Wiecie o co chodzi. ;)
Wg mnie pasek jest skórzany. Jest miękki i pachnie skórą. Ale tak jak już kilka razy wspominałam: nie znam się. :D
Koperta (bo to tak się fachowo nazywa?) jest faktycznie z drewna.

Podsumowując: bardzo dobrze wykonany zegarek, jedynym minusem to to, że przyszedł włączony, więc diabli wiedzą ile bateria mu cykała - oby jak najkrócej bo tutaj będzie trzeba się udać do zegarmistrza na wymianę baterii. ;P Jestem mega zadowolona, jeśli ktoś się jeszcze waha to uważam, że to dobrze spożytkowane 23$. :)
Więcej zdjęć u mnie na blogu.
#aliexpress #itemyzchin
Pobierz biuna - Zegarek drewniany
Zamówiony: 20.12
Odebrany: 5.01
Przesyłka rejestrowana
...
źródło: comment_IkUNoPBHcsZwuRSm3F1yzyBO3j4r0ewo.jpg
  • 6
@biuna: hej, dzięki Tobie właśnie pierwszy raz kupiłam coś na ali! :D co prawda nie ten zegarek (na pierwszy rzut wolę kupić coś za grosze), ale liczę na pomyślną transakcję () Dziena za bloga, bo do tej pory ali mnie straszył, a teraz widzę, że można wyhaczyć coś fajnego ;)