Wpis z mikrobloga

PiS nie stosuje się do zaleceń TK? Koniec demokracji, Polska staje się drugą Rosją, marsz w obronie demokracji.

Barack Obama chce ograniczyć konstytucyjny dostęp do broni omijając kongres? Bardzo dobrze w końcu od broni palnej(nie od ludzi, którzy tej broni używali!) zginęło więcej osób niż amerykańskich żołnierzy od 1968 r.

Skąd w TVP i w innych ''polskich'' mediach takie niekonsekwentne i hipokryzyjne podejście do sytuacji? Demokracja tylko wtedy, gdy jest po naszej myśli?

Zapraszam do dyskusji.

#neuropa #4konserwy
  • 30
Skąd w TVP i w innych ''polskich'' mediach takie niekonsekwentne i hipokryzyjne podejście do sytuacji?


@sebekyy: Na wykopie masz to samo, tylko w drugą stronę:
http://www.wykop.pl/link/2943655/usa-150-uzbrojonych-obywateli-przejmuje-budynek-rzadowy-w-oregonie/

KOD wychodzi na ulicę - nie potrafią uszanować wyboru większości.
Uzbrojeni ludzie przejmują rządowy budynek - patrioci, nie dają sobie narzucić głupiego prawa.

@LordOfTheBananas: OP uważa za hipokryzję to, że łamanie prawa przez Kaczyńskiego jest krytykowane, a działanie prezydenta USA zgodne z prawem nie jest. Nie wiem jak to możesz porównywać do hipokryzji prawicowych wykopków, dla których napaść 150 uzbrojonych bandytów na urząd jest ok, a legalna manifestacja na ulicach Warszawy jest atakiem na demokratycznie wybrane władze.
Nie wiem jak to możesz porównywać do hipokryzji prawicowych wykopków, dla których napaść 150 uzbrojonych bandytów na urząd jest ok, a legalna manifestacja na ulicach Warszawy jest atakiem na demokratycznie wybrane władze.


@lowca_chomikow: Oczywiście nie są to takie same sytuacje, ale stoją za nimi podobne pobudki - sprzeciw wobec legalnie wybranej władzy. Porównuję to właśnie dlatego że jak sam wiesz wiele osób na wykopie jest przeciwna KOD bo nie powinni protestować
@lowca_chomikow: PiS to dla mnie nie jest żadna prawica, ale niech Ci będzie:
PO i reszta okradała Polaków przez wiele lat (podwyższenie podatków, skok na OFE itp), było za ich czasów wiele afer (choćby afera taśmowa z konfiskowaniem materiałów i przedstawieniem nagrywających jako największych przestępców), zgoda na przyjęcie imigrantów pomimo sprzeciwu społeczeństwa. To tak na szybko.

Tacy ludzie nie mają dla mnie żadnego prawa do wypowiadanie się na temat wolności, demokracji
@LordOfTheBananas: Nieprawda. Zacząłeś pisać o polityce PO, która nie byla tematem tego wpisu wcześniej. OP twierdzi, że ma miejsce jakaś hipokryzja mediów inaczej reagujących na łamanie prawa przez Kaczyńskiego i inaczej na dobrej decyzji Obamy, którą niektórzy chcą spinować jako łamanie prawa. Ty przyszedłeś, zacytowałeś jego fragment i napisałeś, że na wykopie jest "tak samo" w drugą stronę. No więc pytam raz jeszcze: Na czym polega hipokryzja lewackich mediów inaczej reagująca