Wpis z mikrobloga

@dziki_wunsz: ja zwykle miałem męskie penisy i jakieś pseudomemy :c strach był na matmie iść do tablicy rozwiązać zadanie bo zawsze na powrocie czekało na mnie nowe dzieło ( ͡° ʖ̯ ͡°). niedawno sprzątałem sobie w starych pudłach, zajrzałem z ciekawości na tyły zeszytu....kopalnia beki, co się uśmiałem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do tatuaży, to odpowiednio przemyślany i wykonany
  • Odpowiedz
@Dinth: a rozumiesz to: ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD
CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA
CHYBA JAK ŚPISZ MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO PEWNIE MEJKAP ZMYTY XDDDD
??
Bo to w zasadzie jest podobny przykład, tylko z
  • Odpowiedz
@dobryuczynek: to wytłumacz staremu galganowi jeszcze co to znaczy "czuje się jak tumblr", bo wiem co to jest, ale nie wiem jak można się czuć jak tumblr, no i o co chodzi z tym "Panem pisanka":)
  • Odpowiedz
@Dinth: zacznijmy od tego, że mem jest dodany przez profil "brak ironii" co na samym początku jest zmyłką, bo tam w zasadzie wszystko jest przerysowane, przekoloryzowane, często też ironiczne. pan pisanka to po prostu gość z tatuażami, który jest w pewien sposób okazją, jakimś tam niespełnieniem, szaleństwem etc etc..dla bohaterki mema. no ale co jej tam, CARPE DIEM ( ͡ ͜ʖ ͡) z tym tumblr
  • Odpowiedz
@dobryuczynek: wow, normalnie autorowi tego męża poezję pisać :) dziękuję za świetne wytłumaczenie, pisanki mogłem się domyślić ale na tumblr bym nigdy nie wpadł :)
  • Odpowiedz