Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @KingFight: Jeśli chodzi o 10/10 to jeszcze dałem dla takich filmów jak:
Django
Gone Girl
Nietykalni
Pulp Fiction
Forrest Gump
Prestiż
Zielona Mila
Podziemny Krąg
Whiplash
i może Interstellar

Zabieram się za klasyki bo mam dużo do nadrobienia nie widziałem jeszcze z lepszych takich jak:
Ojciec Chrzestny
Dwunastu gniewnych ludzi
Incepcja
Lot nad kukułczym gniazdem
Wilk z Wall Street
Pianista
  • Odpowiedz
@Xivid: dając Whiplash 10.10 to 12 gniewnych i pianista muszą dostac od ciebie 14/10 ;) nie oceniam kazdy ma swoje kategorie ale moim zdaniem bardzo emocjonalnie odbierasz filmy, nie widzałes starszych i na przykład whiplash oceniłes tak wysoko tak samo jak Gran Torino, oba filmy graja na tych samych emocjach i powielaja pewien schemat.. ale to tylko taka moja uwaga oglądaj oceniaj jak uważasz ;) powiem tylko ze z tego co
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Z gangsterskich to ja jestem kompletnie zielony widziałem jakiś czas temu jakiś mafijny tylko nie pamiętam tytułu jakieś odwety na rodzinie itp. Później zawołali kumpli i #!$%@? się pod domem niezła jadka była.

Whiplash uraczył mnie muzyką jazzową miałem kompletnie inne zdanie o ten gatunek i wgl. za całokształt niezłe kino.

@KingFight: Podejrzani, ok do obejrzenia przed wczoraj widziałem z Kevin Spacey Życie za Życie dobre filmy ma gościu
  • Odpowiedz
@Xivid: gran torino to chyba jeden z najlepszych filmów jakie widziałam w życiu. tak mocno mnie wzruszył, że płakałam jak dziecko jeszcze długo po filmie i nie mogłam wrócić do rzeczywistości :)
whiplash za to baaaardzo nudny, nie wytrwałam nawet do końca.
  • Odpowiedz