Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z panoramio.com? Chcę przejrzeć nowe zdjęcia z różnych tam ulubionych lokalizacji, przełączam więc na Najnowsze, ale ciągle pokazuje tylko "najnowsze" z około sierpnia 2014.
Dodałem niedawno jedno własne zdjęcie to na publicznej mapie w ogóle go nie widzę. Ogólnie nie trafiłem ostatnio na żadne zdjęcie nowsze niż 2014 - chyba, że przeglądając profile konkretnych użytkowników.
#panoramio #google #googlemaps a zawołam też #streetview i #fotografia
  • 7
@goblin21: Ja mam wysłane w listopadzie i na mapie panoramio też nie pokazuje, ale już na google maps jak najbardziej jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak się wejdzie w tag #panoramio to po moim wpisie kolejnym linkiem jest znalezisko z października 2014 mówiące o tym, że panoramio zniknie. I chyba taki jest cel google.
@goblin21: Zastanawia mnie co nimi kieruje, że chcą zabić tak dobry serwis. Wygląda to tak jakby wówczas (II połowa 2014) zostawili serwis samemu sobie, a ten działa, bo działa.
Liczą, że ludzie zaczną dodawać zdjęcia przez google+, które umarło szybciej niż się urodziło?
Korzystałem z panoramio bardzo intensywnie (gigabajty wgranych zdjęć...). Niestety google rok temu ogłosiło, że zamyka ten serwis i inwestuje w Google Views. Po roku protestów cofnęli swoją decyzję, ale Google Views się nie przyjęło a panoramio ma nieaktualizowane dane i masę starych błędów.

Osobiście przenoszę cały czas dane do flickra - ale to nie to samo.
@Racibo: Ja totalnie nie rozumiem sensu tej polityki. Panoramio było podstawowym źródłem zdjęć w mapach google, a oni postanowili pozwolić umrzeć serwisowi śmiercią naturalną.
W sumie to chyba pierwszy raz przeglądam Flickr i z tego co widzę to zdjęć (w 'moich' lokalizacjach) jest zdecydowanie mniej niż w panoramio