Wpis z mikrobloga

@MateuszZ89: Racja, racja. Ja wcale nie skreślam i na pewno wiele rzetelnych informacji przekazują. Ale np ich test wyszedł troche negatywnie, a juz na motosapiens zachwalają te rękawiczki jak by były lepsze niż najlepsze alpinestarsy
a juz na motosapiens zachwalają te rękawiczki jak by były lepsze niż najlepsze alpinestarsy


@stanley88: Bo w stosunku cena do jakości VRS-y biją alpiny na głowę ;). Mam Alpiny SP-2 i VRS-y, tak samo jak na dojazdy do pracy i czasami dla plecaczka mam SP-8 i ST-1, jak w tańszych lepiej leżą mi SP-8, przy czym ich możliwości ochrony dłoni, w porównaniu z ST-1 są dość wątpliwe, tak w tych droższych
@stanley88: Polecam Shimę Mam akurat ST-1... Najlepsze rękawice w kategorii cena jakość Może i te topowe marki są troszkę lepsze i pod względem wygody i jakości ale za Alpinestarsa czy Dainese trzeba dać za porównywalny produkt zwyczajnie więcej a posiadanie 2 par rękawic jest wygodne i higieniczne bo można przygotować 1 parę i używać drugiej bądź używać zamiennie
@stanley88: mam takie dwa lata, raz byly na gwarancji (rozeszly sie szwy na palcach) a tak poza tym wygodne i dobrze wykonane jak na ta cene. Srodek dloni jest ze skory kangura, ktora po ok 15kkm juz jest praktycznie przetarta. Jak kupisz to nie bedziesz zalowal, sam wezme na wiosne nowa pare.