Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana , głupie pytanie: czy #pokazmorde (no niekoniecznie na mirko, FB) może pomóc w pokonaniu nieśmiałości/niskiej samooceny? Od dłuższego czasu z nią walczę i na nowy rok chciałbym w końcu dopiąć swego () Nawet jeśli nie uda się do końca to sądzę że dałoby mi to pozytywnego kopa. Co wy sądzicie?
  • 11
@L3gion: ja jakiś rok temu jak chciałem takiego taniego podbudowania sobie ego, to założyłem z 10 razy konto na beautifulpeople.com, ale w dłuższej perspektywie nie miało to żadnego znaczenia. To pusta atencja i dopóki wszystko odbywa się w przestrzeni wirtualnej, to niewiele Ci pomoże. Dopiero jakieś "osiągnięcia" w realu pomagają
Zresztą - wygląd to niewiele - oczywiście, trzeba się starać tak bardzo jak można, ale dopiero osiągnięcie czegoś w relacjach międzyludzkich
@L3gion: napewno nie wrzucaj zdjęcia tutaj - stuleje Ciebie zjedzą. Jeżeli masz taki problem to wychodz do ludzi i z nim walcz. Spróbuj jeden dzień być pewny siebie, iść wyprostowanym i wmów sobie, że każdy Ci zazdrości. Zastosowałąm to po długim związku, w którym straciłam pewność siebie. Nigdy nie myślałam, że ludzie będą na mnie zwracać uwagę, faceci oglądać się i obcy ludzie zagadywać ( ͡° ͜ʖ ͡°