Wpis z mikrobloga

@ReniferApokalipsy: Jakiś czas temu potrzebowaliśmy sprzętu do kuchni, na mieście pełno bilbordów i reklam, że od jakiejś tam daty zaczyna się "wielka wyprzedaż, wietrzenie magazynów" czy coś w tym stylu. Gdy poszliśmy do sklepu to najpierw kompletnie nic o tym nie wiedzieli i mówili że pomyliło się nam coś a następnie przypomnieli sobie, że chodzi o to że podczas tego czyszczenia magazynów można po prostu kupić rzeczy z ekspozycji (tak,
  • Odpowiedz
@trebeter: A: Jeśli z #jd to nie trzeba się martwić.
B: Myślisz, że to taka prosta sprawa wejść na jd.com, zdobyć kody test_02 i zrobić dobre cebule?
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vind: nie jest tak, te czyszczenie magazynów to po prostu temat kampanii reklamowej, jako sprzedawcy nie zawsze wiedzieliśmy co za bilbordy powiesili na mieście szczególnie że często gazetki dostawaliśmy w dzień rozpoczęcia promocji a bilboardy wieszają 1-3 dni przed ;) wtedy mówiło się cokolwiek byle na temat
  • Odpowiedz
  • 1
@xsiekierax: No wiec chyba mam rację, tak? Ze strony klienta wygląda to skrajnie idiotycznie. I tam. Nie było chyba "wietrzenie magazynów" tylko coś o wyprzedaży.
  • Odpowiedz
@vind: no ze strony klienta i sprzedawcy to jest tylko irytujące i #!$%@?... jedynie kierownictwu wyższego szczebla i marketingowcom się podoba. jeszcze gorsze były akcje "wymień stare na nowe" oczywiście przyniesienie starego sprzętu nic nie dawało więc dla sprzedawcy to było powtarzanie cały dzień że to hasło reklamowe i sugerujemy klientom że warto wymienić stary sprzęt na nowszy model ;)
  • Odpowiedz
@xsiekierax: @xsiekierax: No do sprzedawców i większości osób z którymi tam kontakt mieliśmy nic do zarzucenia nie mamy bo całkiem pomocne osoby, pozwolili nawet przetrzymać dość długo po zakupie sprzęty do kuchni u nich na magazynie do czasu aż kuchnia będzie gotowa.
Ale ogólnie organizacyjnie to firma dziwnie funkcjonuje + nastawia się na klientów-idiotów.
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: dla mnie neonet ma lepsze ceny. Ale obsługa mi wmawiała że nieda się włożyć własnego twardego dysku do ps3 i aby lepiej wziąć ten z dyskiem..... Aż sam zwątpilem. Do chwili kiedy włożyłem tam mój dysk...
  • Odpowiedz