Wpis z mikrobloga

Jezus mireczki jakie to cudowne uczucie wrócić znów do miui #xiaomi, xiaomi mi note 64gb, będzie służył dobrze, być może nagram jakiś test albo coś. Pytania może jakieś? Jedyny minus jaki mnie spotkał to to, że nie mogę filmików na snapie nagrywać, ale podejrzewam że po aktualizacji się to unormuje, bo kiedyś na mi3 miałem dokładnie tak samo.
Pochwalę się pulpitem!
ps.
te 73% to od wczoraj w nocy, z włączonym LTE plus full jasność, nagrywanie w 4k (nagrywalem około 5 minut, więc zadowolenie pełne)
Pobierz Kudy - Jezus mireczki jakie to cudowne uczucie wrócić znów do miui #xiaomi, xiaomi mi...
źródło: comment_0LiLiWJxw6PVcGCZW3LTeiAlpN56r32r.jpg
  • 11
@Kudy: po pierwsze mógłbyś napisać jak wygląda w porównaniu do poprzednich Twoich telefonów, jak jakość zdjęć, jak jakość nagrywania rozmów, powiadomienia czy przychodzą odrazu czy jest jakies opóźnienie lub od razu po wybudzeniu no i jaka cena
@lukaschels: miałem dawniej xiaomi mi3, kosztował mnie rok temu 900 złotych, a tego kupiłem za 1600 zł od @mcdogg (wysyłka z chin, zajmuje się sprzedażą) Jak w porównaniu? pomijając parametry sredniak vs naprawdę wyższa klasa premium. Samo miui w xiaomi gwarantuje bardzo wygodne i szybkie użytkowanie. Aparaty bardzo dobre, przód i tył (zwłaszcza że można robić w formacie raw)