Wpis z mikrobloga

Czytałem już setki postów z różnych forum na temat polskich sklepów. Zdania są bardzo różne,bądź nazwy sklepów są cenzurowane przed adminów, jak i moje posty z zapytaniem. Zdecydowałem się więc o zapytanie tutaj.

Jakie sklepy polecacie? Z jakiego źródła dostanę faktycznie specyfik który faktycznie jest tym czym ma być a nawet działa..
Sam znalazłem kilka adresów,o jednych znalazłem wiecej info o drugich wcale. Dzięki z góry.

zdrowysklep.net,
neurogarden.pl,
shi.com.pl(Swiss Herbal Institute), -(czytalem,że placówka jest w parku technologicznym w olsztynie i sami prowadzą badania-wygląda.. "poważnie")
briandoping.pl
allchemy.pl

#nootropy #lekinootropowe #noopept
  • 8
  • Odpowiedz
@kazzr: Dzięk za opinie. Sam szukam raczej zestawu do "kuracji" która będzie dawała długotrwały efekt w postaci polepszenia pamięci(noopept+ CDP Cholina),niż głownie zmniejszenia stresu jak to bywa w przypadku Fenibutu.
  • Odpowiedz
@kazzr: Dlaczego? Cholina daje lekkie pobudzenie i redukuje bóle głowy po noopepcie. Rozwiń myśl,może masz jakiś sprawdzony stos o działaniu takim jaki ja chce uzyskać?

Zależy mi na poprawie pamięci krótko i długotrwałej i efekcie.. klarowności myśli, jak i energii do działania. Czytałem wiele ale chętnie przyjmę propozycje,rady.
  • Odpowiedz
@BlackPaleK1D: choliny dostarczasz wystarczajaco z pożywienia i nie trzeba jej dodatkowo suplementowac. Możesz zjeść sobie co jakoś czas jajka gotowane i wyjdzie na to samo. Nie oczekiwałbym cudów po noopepcie, lepiej zrobić jakiegoś stacka (mieszanka paru substancji na raz) i tak to przyjmować. Odezwij sie na pw to ci pomogę bo teraz nie mam czasu a pózniej zapomnę :)
  • Odpowiedz
Ja planuje brac noopept CDP choline + coś na deficyt GABA( tu szukam rady). Czy jest tu ktoś kto jest nam w stanie doradzić jakiś zajebiscie wspomagający sie mix ?
  • Odpowiedz