Wpis z mikrobloga

#banggood
A mi to dopiero zrobili niespodziewajkę smutną:/
Skasowali mi zniżkę za kod z zamówienia, więc i cena zrobiła się "normalna" i do tego zmienili kwote blokady na karcie kredytowej z ~1PLN na ~50PLN.
I nigdzie teraz nie mam śladu po tym, że powinno być 1PLN.


Zrobiłem teraz screena z pozostałych zamówień - Zobaczymy co z tego będzie
  • 15
działanie niezgodne z prawem, nie będziesz miał problemów ze zwrotem


@arkagham:

Jak najbardziej zgodne. Blokada srodkow na karcie to nie to samo, co cena koncowa produktu. Ta sie moze zmienic.
nie mogą dokonać blokady na kwotę inną, niż się zgodziłeś, podając im dane swojej karty


@arkagham:

Co Ty cpales? Oczywiscie ze moga. Dopiero sciagniete srodki nie moga byc inne, niz koncowy rachunek. A te beda zgodne z rzeczywistoscia, bo na produkty xiaomi pisze, ze nie ma znizek. I tak tez jest na rachunkach i rozliczeniach, ktore otrzymujesz.
to powinna zostać dodana na konto,


@SylverWolf:

dziecko, przestan pieprzyc w internetach, co ci sie wydaje, bo straszne glupoty piszesz.

Idz do jakiegokolwiek sklepu i wymien w nim kupon rabatowy na realne pieniadze, nie dokonujac zakupu. Pochwal sie, w ktorych ci sie udal ten manewr.
@sylwek2k: nie znasz mnie, skąd wiesz ile mam lat? Myślisz, że jak na głupiej stronie coś znaczysz to jesteś wielki Pan?
Napisałem grzecznie i sam nie życzę sobie takiego traktowania przez idiotę, który pozjadał wszystkie rozumy świata.
Wyraziłem tylko opinię, masz prawo się nie zgadzać. Stwierdziłem tylko fakt, że w zamówieniach, skoro już ktoś dodawał do powerbanka coś innego, co pozwalało na zakup i kwota tego dodatku jest minusowa to wszystko
@pedroz: chargeback rozpocznę dopiero po rozliczeniu transakcji
@pekiruni: moje pierwsze zakupy u nich, a spam-maila sprawdzam tylko jak potrzebuje - dzięki za info.

A na przyszłość nauczka, żeby zawsze robić screena zamówienia podczas płatności - na wszelki wypadek.