Wpis z mikrobloga

@Dobre_bo_z_Marcepanem: po prostu ten aktor poza głosem to wygląda jak mikołaj kopernik xD albo super mega broń niszcząca układy, ale wyślij 15 x-wingów i rozjeb to bo oczywiście nikt nie uczy się na błędach, a i ten wielki kylo ren zniszczył zakon jedi, był szkolony w mocy i walce mieczem ale przychodzi dwójka amatorów murzyn i laska i pierwszy raz mają jakikolwiek kontakt z mieczem świetlnym i zero kontrolowania mocy, ale
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: a i jeszcze abrams poszedł po najprostrzej linii oporu :D szturmowcy poszukują na piaszczystej planecie droida który posiada ważne info, po brawurowej ucieczce falconem, statek zostaje w końcu przyłapany szturmowcy wpadają robią rozróbę, na wielką okrągłą broń masowego rażenia zostaje porwana laska, której rusza z pomocą grupa przyjaciół, broń zbliża się do kryjówki rebeliantów i ma już ją zniszczyć, ale w ostatniej chwili zostaje zniszczona przez atak małej grupy myśliwców,
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: "Polaczkowie hejtują" "tego narodu nic nie zmieni" Boże, co ja musze tu czytać...
1. O #!$%@? ci chodzi z tym całym "narodem"
2. Jakoś nie widzę wpisów "nowe sw #!$%@?" i tyle tylko raczej jakieś uzasadnienie jest z krytyką związane, więc to żaden "hejt". Polaczku... bo sam srasz na Polaków, bez żadnego dobrego uzasadnienia.

@liqui6: "linii najmniejszego oporu" chyba, co?
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: kurde, ile Ty masz lat że z takimi tekstami ciągle wyskakujesz broniąc teog filmu ? Ok, fajnie że Ci się podoba. Ja nie jestem wymagającym koneserem kina, ale ten film ma tyle głupich scen że jest to wręcz niemożliwe. Byłem podjarany Kylo Renem dopóki nie ściągnął maski. Ten film dla mnie jest lepszy jedynie od Mrocznego widma i Wojny klonów. Mam nadzieję, że będzie lepiej w 8 części. Nawet muzyka
  • Odpowiedz