Wpis z mikrobloga

Cześć,
mam problem z dwoma przesyłkami lecącymi z Chin (Aliexpress) RS909112525CH i RK360990495CN, obie od odpowiednio 2 i 3 tygodni wiszą na WER Warszawa, próbowałem dowiadywać się telefonicznie/mailowo co jest z nimi grane ale bezskutecznie, WER twierdzi, że nic im nie zalega aż tak długo i na pewno wyszło. Macie jakieś pomysły jak można ich przycisnąć? czy raczej nastawiać się na czekanie lub najgorsze, na to, że paczka zaginęła?
#tracking #aliexpress
  • 24
@WolfSky: ja się dodzwoniłem kilka razy na 22 548 13 56, raz nawet udało mi się pogadać z kierownikiem ale mają ewidentnie w dupie bo za każdym razem ta sama śpiewka, że wyszło i mam czekać. Pocieszające jest to, że nie jest to w takim razie odosobniony przypadek, może przed świętami dojdzie...
@musicisgood: nic się nie zmieniło, jeden chińczyk wysłał po raz kolejny a drugi się upiera, że jeszcze dotrze... Wysłałem nawet oficjalne pismo do PP i dostałem odpowiedź na piśmie, że w WER tego nie ma. A że nie ma dokładnego trackingu w Polsce to nie wiedzą gdzie jest. Mój listonosz powiedział, cytuję: "Wie Pan, nie wszyscy w Poczcie Polskiej są uczciwi jak ja i ktoś mógł ją po prostu ukraść", chociaż