Wpis z mikrobloga

nie wiem czy grają marżą czy nie, ale na tej promocji udało mi się nieźle zaoszczędzić patrząc na ceny innych sklepów. Od jakiegoś czasu zamawiam u nich i mam nadzieję, że teraz tez się nie zawiodę.
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik: Tak jak Ci obiecałem Mireczku.

Dziś przyszły te buty co zamówiłem 76cbl buty + 15cbl kurier --> http://wyprzedaz.sportowysklep.pl/buty-reebok-rincon-j96360.html .

Powiem, tak: na obrazku dużo gorzej wyglądały jak w realu. Wykonanie perfekt. Jestem mega zadowolony. Wygodne to wiadomo. Takie ładne białe, że żal ubierać, ale na wiosnę/lato jak znalazł. ( ͡°
wally1976 - @analogowy_dzik: Tak jak Ci obiecałem Mireczku.

Dziś przyszły te buty ...

źródło: comment_Pdz139U4jHkCekjlhuH4QEcsma1YxUFR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik: Kurde - ludzie w lidlu się za cryvity za 60cbl "zabijają" - a trzeba dojechać, czas marnować i się lekko "zeszmacić" ;) .

Żeby nie było sam ze 2 lata temu też jedne cryvity kupiłem do chodzenia (spacery, nie do codziennego użytku) i biegania, a że to małe miasteczko i jeden lidl to wiecie znajomi wokoło i te krzywe uśmieszki, że niby tak trzeba "walczyć" o cryvity.

A teraz
  • Odpowiedz
@wally1976: zajmowałem się handlem butami, kiedy mieszkałem w USA. Pamiętam że jak dolar kosztował 3 zł ja za parę najków czy adasi które w Polsce chodziły po 500 zł płaciłem 20 - 30 USD. sprzedawcy operują na tak wysokich marżach, że takie obniżki mnie nie dziwią
  • Odpowiedz