Wpis z mikrobloga

a najlepsze na tym marszu flagi ukraińskie jakbyśmy byli nie wiadomo jakim sojusznikiem i adwokatem ukraińców. Przypominam:
- nie mogliśmy nic załatwić
- poniżenie bula w tamtejszym parlamencie gdy obwołano Bandere oficjalnym bohaterem ludowym ukrainy
Do tego wiele innych spraw. Ogólnie to jesteśmy neutralnie nastawieni do nich. W przeciwieństwie do czasów z 2004r.

Wiecie czemu były flagi ukrainy na tej demonstracji? Bo peowskie ścierwo to nasz odpowiednik premiera Jaceniuka. Gościa który "nie może" się postawić tamtejszej korupcji. Ma 2% poparcia społecznego i jest trzymany tylko z powodu wstawiennictwa Bidena z USA.
Na szczęście flagi tak ukraińskie jak europejskie nie są już "trendy" z różnych powodów i normalny polak widzi tą ścieme.
Dobry był jeszcze swetru który próbował śpiewać hymn i niosł flagę państwową. Szkoda, że na stronie jego partii i w pdfie z programem nie było jej w żadnym miejscu.
#4konserwy #kod
  • 8
@konduktorblazej: myślę że większość ludzi była świadoma tego kto to organizuje. Ja nie jestem zwolennikiem żadnej partii, wyszedłem pokazać swój sprzeciw wobec łamania prawa przez partię rządząca.

Rozumiem,że ty jesteś z tej strony którą zwabiło pincet złotych na dziecko? (swoją drogą zajebiście prawicowe posunięcie #bekazlemingowpisu)
a najlepsze na tym marszu flagi ukraińskie jakbyśmy byli nie wiadomo jakim sojusznikiem i adwokatem ukraińców.


@Jojne_Zimmerman: Ale masz bul dupy a na marszu niepodległosci rok temu była ukrianska i rosysjka. Tak, ze Twoja teoria do kosza.