Wpis z mikrobloga

Jakie fajne piwo polecacie dla laika? Brat niedługo ma urodziny, a lubi na weekend wypić piwo więc to będzie idealny prezent :P Główne pije koncerniaki ale czasami widziałem jakieś koźlaki. Osobiście nie piję alkoholu ale oglądam czasami Kopyra (abstynent ogląda kolesia co gada o piwie :S) i piwo nie takie nudne jak mi się wydawało :D Najlepiej jakby piwo nie było zbyt gorzkie ale jednak nie było typowym Lechem czy Carlsbergiem.
#piwo
  • 7
@MSKappa: jak po taniości z popularnych to Ciechan Wyborny (lub Lagerowy, większa goryczka), Lwówek Książęcy, Kormoran Świeże, a z ciut większych eksperymentów Kormoran Orkiszowe i Wielozbożowe (teraz jest jeszcze jakiś trzeci produkt, ale nie podejdzie laikowi), coś z dopiskiem IPA (są Ciechany, Żywce nawet).

a jaki budżet i ile tego chcesz?
Pieniądze nie grają roli. Może tak ze dwa piwa.


@MSKappa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak jak @Craft_Chief: @thrawn41: lub coś z tego co pisałem.
jeśli pinionc rzeczywiście nie gra roli to poszukaj gdzieś w Simply czy innych Almach
La Trappe w wersji np. Blonde (łatwiejsze w piciu) czy Quadruppel (mistrz nie nadający się do gaszenia pragnienia, a smakowania go przez pół wieczoru). butelka 0.7, korkowana,