Wpis z mikrobloga

@Dry-Jack: inna kwestia. Pasma GSM i LTE. Bo widzę ze nie ma chyba wszystkich na Polskę. no i dual sim spoko tylko żeby było dual + microsd a nie albo dual albo sim + microsd. tak mnie to irytuje. A na tym snapie615 miałem chwile mi4i i strasznie mi bateria szybko spadała. nie wiem czy to kwestia xiaomi czy tego proca ale jestem zrażony.
@Dry-Jack: Z kuponem wychodzi jakieś 560 zł jak walną cło to 700 ale tak czy siak ten telefon jest wyceniany na przynajmniej 1000 zł. A bebechy ma z górnej półki. Tyle że nie wiadomo co majfriend wyśle i jak to poźniej reklamować.
@Dry-Jack: a jak jest z kupowaniem na #jd? bo na #alliexpress wiem jak wygląda ochrona kupującego i tak naprawdę poza czasem nie ryzykuje się nic. jak tak samo jest na jd to można zaryzykować i kupić. 560 zł czy 700 z cłem daje rade za taki telefon.
@Dry-Jack: Ja zamówiłem wczoraj wersję Mini też z JD Collection i dziś rzekomo ma status "Awaiting Acceptance". Wcześniej wszyscy narzekali, że przesyłki wychodzą po kilku/kilkunastu dniach. Chyba, że majfrend ustawił taki status a wyśle za miesiąc.
@Dry-Jack: Jak wygląda sprawa dodatkowych opłat (cło/VAT)? Z tego co wiem, to cła na urządzenia elektroniczne nie ma (0%). Ewentualnie można zapłacić VAT (23%). Rozumiem, że to loteria czy celnik narzuci dopłacenie VATu? Wysokość opłaty jest uzależniona od zadeklarowanej ceny zakupu?
@LubiPiwko: u mnie po jednym dniu jest status "Awaiting Acceptance", ale jak przechodzę do Track This Shipment to nie ma podanegoTRACKING ID.
Z kolei jak wchodzę w Order detail, to zaznaczone jest Shipped out, ale nie ma daty.

Dla 2 innych zamówień mam taki sam status, ale podano numer oraz jest data.
dopiero co na nich psioczyłem a tel dzisiaj przyszedł. Wszystko ok ale jak ci zależy na polskim języku to i tak musisz wgrać inny rom, ten z którym przychodzi jest tylko ruski, angielski i chinski

@spokens: