Wpis z mikrobloga

To nowe nagranie daje wg. mnie nowe światło na całą sprawę. Oni sobie "romansowali" po imprezie, widać, że ktoś ich obserwuje. Na tym nagraniu jakoś nigdzie się nie śpieszą. A później niemalże biegną. Może przed kimś uciekają? Albo chcą pójść gdzieś, aby oddalić się od tej osoby? Może dlatego potem, na drugim nagraniu, które znamy od dawna idą tak szybko. Ale na moście niestety ktoś na nich/nią czekał już... I może tylko Adam Z. zdążył uciec? Co raz bardziej jestem przekonana, że Adam Z. nie miał żadnego udziału w jej zaginięciu. Proszę o opinię detektywów z #csiwykop #ewatylman
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pinkilinka: może im zwiał, a może (jeśli to był np chłopak) na początku wyglądało to tak, że spotkali się, pokłócili, chłopak zabrał Ewę do samochodu, żeby nie robić nic na widoku, i niebieski nie sądził, że cokolwiek jej grozi. Być może groźby pojawiły później a nawet na drugi dzień. Czy taka teoria ma sens?
  • Odpowiedz
@pinkilinka: a to wiem, że tam był, ale słyszałam tylko, że koło kościoła, nie na moście. Możliwe, że właśnie jakoś wtedy zaczęły się groźby, że Adam O ich widział razem (jeśli coś ich łączy) i że jeśli piśnie komuś słówko o tym, że AO ją zabrał, to ona (i potencjalnie ktoś jeszcze) za to odpowie. Wtedy niebieski wrócił się sprawdzić, czy gdzieś ich tam nie znajdzie kłócących się np. Szczerze
  • Odpowiedz
@pinkilinka: Narkotyki.
WERSJA 1
To powód dla którego Niebieski1 milczy.
Na ujawnionym nagraniu myślę, że to on daje komuś narkotyki przed klubem, a nie ktoś jemu.
Ewa T. ma jeszcze torebkę.
Narkotyki okazują się słabej jakości, lub jest
  • Odpowiedz