Wpis z mikrobloga

#xbmc #kodi mirki uzywa ktos goldvod.tv? mam testowo wykupiony pakiet i na stronie wszystko smiga, ale na kodim juz nie bardzo... jak uzywam to epg-mtv guide to wywala blad po otwarciu, ze bledne ustawienia albo zbanowane IP, a jak przez zwykly plugin, to nic sie nie odpala...
  • 21
  • Odpowiedz
@tomszczyk: w system - > dodatki masz PVR IPTV Simple Client. włącz ten dodatek, i masz opcję konfiguruj (dodatek), w konfiguruj wybierz plik z listą .m3u np. z pendrive lub wpisz adres http://serwer/lista.m3u
potem wyłącz i włącz KODI. pojawi się nowa zakładka "Telewizja" i tam będzie cała lista programów
  • Odpowiedz
@daniel_z: hej odpalilem to, mam kanaly jednak zaden sie nie odpala i teraz nie wiem czy problem jest z tym, ze test mi wygasl testowy pakiem (mialem godzine) czy tez problem po mojej stronie
  • Odpowiedz
@tomszczyk: wygasł, bo godzina. pisz do DosugTV na gmaila. oni szybko odpisują. nie zapomnij podać IP w mailu, i poproś o 2 testy - SUPER i VIP i zobacz, który serwer Ci nie zacina. TVN HD jest na SUPER, TVN zwykły na VIP - będzie wszystko jasne.
  • Odpowiedz
@daniel_z: Napisałem wczoraj i póki co cisza. Moze wyczaili, ze drugi raz to samo IP :P. Testowalem tez goldvodtv i przez stronę śmiga elegancko, sporo kanałów ciekawych. Tylko przed kodu, ich wtyczkę nie śmiga...
  • Odpowiedz
ma RPI mam Openelec, ale Kodi zainstalowałem też na PC (windows7) i tam też działa wszystko. Przed sekundą odpaliłem losowo 4 kanały, eurosport, eleven, nsport i canal+ i nie ma problemu. kupiłem pakiet 90 dni kilka dni temu jako alternatywę na padnięte weeb.tv.
Ogólnie polecam, jak naprawią epg to nie będę tęsknił za weeb.tv
  • Odpowiedz
@tomszczyk: teraz wyczytałem że próbujesz klienta IPTV zainstalować. Otwórz terminal i wpisz sudo apt-get install kodi-pvr-iptvsimple W linuxie tego i inne dodatki iptv instaluje się z poza kodi. Możesz oczywiście innego zainstalować jeśli chcesz tylko zastąp ostatnią część polecenia odpowiednią nazwą klienta.
  • Odpowiedz