Wpis z mikrobloga

Liga : UEFA
Mecz : Dnipro - Rosenborg
Godzina : 21.05
Przewidywany Typ : 1 (Dnipro)
Kurs : 1.80

Liga : UEFA
Mecz : Gabala - Krasnodar
Godzina : 19.00
Przewidywany Typ : 2 (Krasnodar)
Kurs : 1,75

Jesli ktoś byłby zainteresowany współpracą na dłuższa mete PW. Znajomy który był dość znany w środowisku bukmacherskim wraca do pozyskiwania zdarzeń od dobrych typerów. Narazie jest etap wznawiania kontaktów, pierwszy miesiąc w grupie jest darmowy na rozkręcenie i zapoznanie się z typami.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bukmacherka
  • 13
  • Odpowiedz
@banglard00: Te które teraz podaje nie mają nic wspólnego co potem ma być serwowane. Ogólnie płacił nie małą kase kiedyś za typki i nieźle na tym wychodził, teraz postanowił sie tym dzielić. O wiecej szczegółów możecie zapytać jego, ja tylko pomagam i szukam chętnych do współpracy :)
  • Odpowiedz
@majestatyczny Nie analizowałem tych typów jeszcze, przekleiłem je z grupy poprostu, nie wiem czy są one mojego ziomka czy od kogoś. Jak już będzie dostępny i przyjmie do grupy możesz go podpytać o to czemu akurat Dnipro :)
  • Odpowiedz
@Shuras: "Dnipro have financial problems and today without some good players such as Fedorchuk(mf 10/1), key defender Dougals(df 13/0), key midifler Rotan(mf 14/3) and best striker Seleznev(att 16/10 top scorer), also out are Lastuyka(gk 1/0), Mandzyuk(df 0/0) and Zozulya(att 3/0).
True both teams play for nothing but imo with this so weakned squad Dnipro doesnt have chances, they miss their three most important players in all lines and that is
  • Odpowiedz