Wpis z mikrobloga

Potrzebuje kupić do końca tygodnia naszyjnik jakiś fajny dla żony. Coś w stylu tego z obrazka.
W sumie to kupiłem właśnie ten, jednak wielkość wykonanie i ogólne pierwsze wrażenie nie zbiły mnie z nóg (w sumie nie jest źle, po prostu adekwatnie do ceny).
No i potrzebuje namiary na jakiegoś jubilera z przystępnymi cenami i fajnymi fantami. W ostateczności pójdę do Silesi i w Aparcie lub innych coś znajdę, jednak z doświadczenia wiem że w "niesieciówkach" można znaleźć to samo za 50-70% ceny. Polecacie coś w #katowice #chorzow #swietochlowice #rudaslaska ?
#rozowepaski
#bizuteria

Sorry za lekki spam tagami, ale święta idą wiec myślę że temat na czasie :D (u mnie jeszcze dochodzą urodziny żony w grudniu...)
wyjalowiony - Potrzebuje kupić do końca tygodnia naszyjnik jakiś fajny dla żony. Coś ...

źródło: comment_1z2BoHRLwSFDThHVXAIn2kZ35Zf2fCQF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wyjalowiony: właśnie dlatego uznałem że brzydkie bo nie jest proste tylko serduszko, tu drugie, tu szkiełko, jakieś dziurki dookoła. Meh. Na terenie slunska ci nie poradzę

  • Odpowiedz
fajną opcją jest łańcuszek-celebrytka lub zawieszka, do której można włożyć zdjęcie (najczęściej w formie serduszka)
  • Odpowiedz
@wyjalowiony: moim zdaniem to nie jest proste... ani ładne. Straszny kicz. Jeżeli to tylko i wyłącznie Twój wybór, to się zastanów nad formą. Zawsze możesz jeszcze zajrzeć do Lilou, oni mają takie "dziecinne" wzory ale ze smakiem.
  • Odpowiedz