Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno pytanie. Czy warto, dwa lata po premierze, kupić Battlefield 4 Premium Edition?

I jeśli tak, to jak lepiej to rozwiązać?
W obecnym Deals with Gold jest promo i są następujące opcje:
- BF4 za 50 zł + Premium za 80 zł (bo Premium Edition kosztuje 139,50)
- EA Access + Premium za 80 zł (nie wiem czy to będzie działać, ale myślę że tak)
- pudełkowe Premium Edition ok. 170 zł (można później odsprzedać, ale samo Premium jest pewnie w formie kodu)

#bf4 #battlefield #battlefield4 #xboxone
  • 32
@FarlenPL: Czyli pudło w ogóle nietrafiony pomysł? No pewnie z EA Access coś się nawet z nudów odpali, poza tym przez rok pewnie dojdą jakieś nowe gry. A wiesz coś na temat tego, czy premium kupione osobno będzie działać z grą z EA Access?
@konradkal: Edycja Premium wychodzi jakieś 105 zł, co dziwne podstawka BF4 jest droższa niż u nas ;)
Kupowałeś coś kiedyś w ten sposób? Nie ma jakiejś blokady regionalnej?
@jkbck: Brat kupował w bułgarskim albo węgierskim Xbox Store i nie było żadnego problemu. Xbox One na szczęście nie ma blokady regionalnej. Zobacz jeszcze w rosyjskim sklepie, tam chyba była edycja Premium za 80zł.
@konradkal: Zgadza się, jest za 80. Masz jakąś stronę, która gromadzi takie dane, czy po prostu przeglądasz zagraniczne wersje sklepu? Teraz jeszcze pytanie: jak zrealizować ten niecny plan? :p
@jkbck: Ziomeczek ktory tez ma xboxa wpada do ciebie - loguje sie na twojej konsoli jako konto domowe, ty u niego to samo. Następnie każdy loguje sie na swoje konto właściwe i juz. Wszystkie gry, dlc macie obydwaj. Jesli ma sie podobne preferencje co do gier, wychodzi 1/2 ceny. Polecam mocno!
@dzazzio: Będę musiał to sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się grać w tę samą grę, jednocześnie online?
Ale tymczasem wypróbuję zakup Premium Edition w rublach, jak tylko przyjdzie mi przelew do mBanku.