Wpis z mikrobloga

Wczoraj znów byłem na #strzelnica i stwierdziłem, że nie ma sensu próbować innych broni niż XDM (żałuję, że w #zks nie mają do wyboru USP czy Beretty), tak więc zostałem przy niej próbując strzelać na 10 i na 25 metrów. Rezultaty poniżej. Planuję kolejne treningi już strzelać tylko z Margolina, z uwagi na to, że z niego zdobywa się patent.

Założę sobie tag #wystrzaloweponiedzialki żeby nie musieć już tagować #bron #strzelnica #strzelectwo
h.....n - Wczoraj znów byłem na #strzelnica i stwierdziłem, że nie ma sensu próbować ...

źródło: comment_nOqcYHkEUBsPkZzp2Z3ByOhcNunGxlfl.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@hajen: na zks powinni miec "berette taurusa". hk usp nie wiem czy maja ale jeden z instruktorow taki nosil w wakacje i dal mi z niego postrzelac chwalac sie nowym zakupem. byl nowiutki i odpicowany u rusznika na miodzio (ʘʘ)


wynik na tarczach nawet calkiem dobry. 25m i tylko jedno w bialym z 10? dobrze widze? takie wyniki to smialo do odbebniania zawodow skoro idziesz w patent.
  • Odpowiedz
  • 0
@BrzydkiBurak: Dzięki :). Właśnie na tarczy 25m doliczyłem się 9 śladów po kulach, ale oddałem 10 strzałów. Albo trafiłem 2x w jedno miejsce (w co szczerze wątpię), albo nie trafiłem całkiem w tarcze (a to bardziej możliwe, bo raz szarpnąłem spust).
  • Odpowiedz
@hajen: jak kiedyś będzie okazja to deklaruję, że dam postrzelać z mojego USP ;)

Ile strzelań już masz odbębnionych na stażu?
  • Odpowiedz