Wpis z mikrobloga

Powoli kończę Blask księżyca (Gekkou) i z obawy, że nie będę miał co dalej czytać zacząłem szukać innych light novel na polskim rynku. Prócz SAO (którego w sumie nie chce mi się czytać, mam kilka tomów, utknąłem przy drugim... zapału nie mam, bo znam anime i brak chronologii irytuje) znalazłem takie prenumeraty:
Toradora - kij wie, kiedy premiera
Utsuro no Hako to Zero no Maria - luty 2016, już sobie zamówilem
w sumie trochę sobie poczekam... cóż, trzeba będzie zadowolić się mangami... ostatnio w Empiku zauważyłem Higurashi i nie mogłem powstrzymać się przed kupnem ;p
#manga #lightnovel #utsuronohakotozeronomaria #gekkou #blaskksiezyca #toradora
nihon - Powoli kończę Blask księżyca (Gekkou) i z obawy, że nie będę miał co dalej cz...

źródło: comment_1gvMRZN1rtPD34lGMLPuqjqfea1GwYIW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@nihon: w Polsce rynek light novel dopiero raczkuje. Oprócz tego co wypisałeś wydano jeszcze u nas "na skraju jutra-all you need is kill".
Z tą toradorą to bym zaczekała aż pojawi się kilka tomów- studio jg potrafi mangi wydawać w trybie 1 tom na rok, cholera wie jak im z książką pójdzie.
  • Odpowiedz
Oprócz tego co wypisałeś wydano jeszcze u nas "na skraju jutra-all you need is kill".


@Leafina: właśnie wiedziałem, że jest jeszcze jeden tytuł, szukałem i znalazłem w nocy. Tyle że wydany jako książka przez wydawnictwo Galeria Książki z niefajną okładką... :/
  • Odpowiedz
@nihon:

Tyle że wydany jako książka przez wydawnictwo Galeria Książki z niefajną okładką... :/

A jako co miał być wydane jak nie jako książka? ;p Ale tak, okładka filmowa niestety, ale rysunki w środku pozostały oryginalne (chociaż nie ma ich za wiele ogólnie).
Jest jeszcze wydana u nas wersja mangowa (szukaj u wydawnictwa JPF).
  • Odpowiedz
@grim: to faktycznie musi być prymitywny, skoro głównych tagów jest garstka i nawet średnio upośledzony użytkownik mikrobloga twojego pokroju powinien słyszeć o takich słówkach jak "manga" i "anime" - jednego z nich użyłem (i wystarczyło go zablokować), ale widocznie ze spostrzegawczością u ciebie też słabo. No ale to musi iść w parze z upośledzeniem. Współczuję. Może mógłbym jakoś pomóc? Poszukać dla ciebie lekarza specjalisty?
  • Odpowiedz