Wpis z mikrobloga

@Joxek: to że fifa ma handicapy i inne badziewia to jedno, ale porównaj sytuację do prawdziwej piłki i też zauważysz, że nie zawsze lepsza drużyna wygrywa, ile razy zdarza się, że team na który buki stawiają kurs >10 wygrywa z jakimś outsiderem, a tzw pewniaczki po kursie 1,10 dostają lanie
więc powinna premiować lepszych graczy i tyle


@xDgg: no tu się nie zgodzę, imo nie powinna premiować żadnych graczy tylko być totalnie neutralna

Okej, tylko Fifa to nie symulacja piłki nożnej


Tu też się nie zgodzę, bo jednym z największych wyzwań i celów twórców było stworzenie własnie symulatora piłki
co mi się osobiście też nie podoba bo zwolnili rozgrywkę, zmniejszyli ilość strzelanych goli itp
a ja właśnie lubiłem hokejowe wyniki typu
@lukasz728: Sorry, ale robisz trochę #!$%@?ę z logiki.

Fifa NIE jest symulacją piłki nożnej i nigdy nie starała się nią być. Kiedyś nawet wychodziło to PESowi, ale też nie do końca. Ma być realistyczna, owszem, ale nie symulacją. Fifa to typowa arcadówka i chwała bogu, że tak jest.

Jaki jest sens grania skoro wygrywają tylko lepsze osoby? Negger bitte XD Właśnie chodzi o to, żeby grając i dostając w dupę się
@xDgg: masz się kolego za jakiegoś cyborga? chcesz zdobyć mistrzostwo świata w fifę i utrzymać się cały czas n a podium do końca życia? popatrz na pro-gamerów że to nie takie proste. To jest gra ale sterowana przez człowieka, więc radzę pomyśleć.
@Joxek:
@SaveFlower: Ale o czym ty w ogóle mówisz? Pisałem o tym, że nagradzanie #!$%@? graczy za bycie #!$%@? graczami jest nie fair w stosunku do osób, które starają się grać w Fifę dobrze, poznać mechanikę gry, taktyki, zagrania, które w danej grze są skuteczne. Najlepiej w ogóle wyrównać wszystkim szanse, niech każdy ma takie same wyniki w grach multiplayer i każdy będzie zadowolony XD Tak to obecnie działa na przykład w