Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odbyłem 3-cie szkolenie na ZKS #warszawa w celu możliwości zapisania się do klubu, odbycia stażu, przystąpienia do egzaminu na patent i umożliwienia starania się o broń. Tym razem strzelałem z XDM-a 4.5 i XDM-a 3.8. Tak naprawdę nie widziałem żadnej różnicy między tymi dwiema broniami. Zasada działania taka sama jak w Glocku. Odrzut podobny jak w Glocku. Wiem jedno- te bronie są zabójczo celne :D A wcale się nie przykładałem do celowania. Na zdjęciu 10 strzałów na 10m. Na 25m było trochę gorzej.

Dzisiejszy koszt 50 złotych. Dopytałem w biurze ZKS-u - nawet jak się weźmie dwie różne bronie typu pistolet i karabin, to i tak jest to traktowane jako jedno szkolenie.

Wołam @ppqa
taguję #strzelnica i #graczznumerempierwszymstrzela
g.....m - Dzisiaj odbyłem 3-cie szkolenie na ZKS #warszawa w celu możliwości zapisani...

źródło: comment_3WjMLzRjqVLVIkN8DdY8vgMcbpg1b8zN.jpg

Pobierz
  • 9
Jeszcze zapomniałem o jednym- kompletnie nie leżał mi ten pistolet w dłoni, mam za długi palec i ciężko mi się strzelało z niego. Jeszcze tą broń trzeba mocno trzymać w rękojeści, żeby była odbezpieczona, żeby móc oddać strzał. Jest to dla mnie poważna wada, która dyskwalifikuje tę broń, gdybym chciał kupić.