Wpis z mikrobloga

#bukmacherka

Dziekuje wszystkim za drugi dzien zmagan pod tagiem #przegranetypy

Dziekuje za emocje, towarzystwo i nadzieje do konca. Bez was nie byloby tak wesolo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety juz na pierwszym meczu ktos zabawil sie z nami i Astra laduje na kolejnej czarnej liscie - tak bardzo przewazali w tym meczu, ale no trudno, zycie. Tak samo jak Villareal - straszne dupki z nich, myslalem ze w tym sezonie beda walczyc jak rowny z rownym w top6 hiszpanskiej, ale poki co widac, ze tylko Lige Europy biora na barki. Trudno. Bilbao z kolei zawiodlo brakiem 3 gola - tutaj to byl troche ryzykowny typ, ale patrzac na statystyki, to powinno byc spokojnie powyzej 2,5. Niestety za ten mecz jest zwrot.

Dzisiaj robimy raczej przerwe, trzeba ochlonac, bo skutecznosc nie powala - 6 trafionych na 9 postawionych i jeden typ na zwrocie

Niestety, tym razem zabraklo troche wiecej szczescia, ale i tak uwazam, ze tylko wtopa Astry to wielkie nieporozumienie, choc tutaj brakowalo tylko szczescia. Villareal oczywiscie na czarnej liscie, choc mirki mowily ze to patalachy, ale nie wierzylem.

Huesca - Villareal 2 @2 ---
Linense - Ath Bilbao 2 @1,5 +++ albo o2,2,5 @1,65 zwrot
Dinamo Bukarest - CSMS u2.5,3 @1,43 +++
Astra - Voluntari 1 @1,4 ---

Mam nadzieje, ze jeszcze mam Wasze zaufanie i niejednokrotnie bedziemy wspolnie jesc bigos garsciami.

Dla przypomnienia historii i odtworzenia tamtych emocji podsylam linki:
dzien 1: http://www.wykop.pl/wpis/15485047/dziekuje-wszystkim-za-pierwszy-dzien-zmagan-pod-ta/
dzien 2: http://www.wykop.pl/wpis/15486149/witajcie-chlopy-z-przegranetypy-i-z-bukmacherka-dz/

Pozdrowienia Mirki, oby ktorys z Was wygral na tych typach, ktore siadly. Ech, ta bukmacherka - niby plecy, ale nadal glowa w gorze i nadzieja na leszpe jutro. Dzisiaj raczej nic nie planuje, ale mysle, ze na weekend cos naskrobie. Dzisiaj jak juz to jakas tasiemka, ale to tylko zainteresowanych prosze o odzew.

Niech kurs bedzie z Wami

Mam nadzieje, ze kazdy chcial zostac zawolany, jak jest inaczej tez dajcie znac.

  • 8