Wpis z mikrobloga

@2pek: Te wszystkie olejki reklamowane dla brodaczy sa przereklamowane i z cenami dla hipsterow. 100pln/20ml nie polecam.

Jednak oleje same w sobie to genialna sprawa. Szukaj olejkow fryzjerskich do wlosow. Ja osobiscie polecam Olej Tsubaki - rewelacyjne efekty - czesto na jego bazie robione sa mieszanki dla brodaczy- butelka 130ml to mi na pol roku wystarczy przy intensywnym korzystaniu. Dodatkowo zimowa pora - olej z kokosa - taki jak spozywczy raz
Pobierz waldo - @2pek: Te wszystkie olejki reklamowane dla brodaczy sa przereklamowane i z ce...
źródło: comment_oQJ5mH77JW3Y1zXqlInASz1MPi7iuR0Z.jpg
@basssiok: Tak jak wspomnialem - Ten konkretny olej jakosciowo rewelacja, a wydajnosc/cena to dodatkowe plusy. Ma odrobine slodkawy zapach, ale #rozowepaski aprobuja, a sam nie zwracasz na to uwagi bo nie czuc pod nosem. Odkrylem go dzieki mojemu rozowemu - fryzjerce - troche sie natestowalem.
@basssiok: Nie spotkalem - raczej nie. Ja biore przez dostawce materialow do salonu rozowego, ale w interncie widzialem dobre ceny maja. Na obrazku wyzej chyba jest 30ml ~30zl. Ja kupuje 130ml z fajnym dozownikiem na klik za 90pln. Daj znac jak potestujesz.
@basssiok: Tak jak wspomnialem. Hipsterskie ceny, a troche rozmawialem w barberchopie i ogarnalem sklady popularniejszych produktow to czesto Tsubaki jest baza oleju. Chyba sam zaczne olejki produkowac - Niezla przebitka.

Mozesz przejsc sie po salonach fryzjerskich - powinni gdzies miec. Zwykle cena detaliczna to wlasnie 100pln za 130ml.