Wpis z mikrobloga

Na goraco. Po konferencji Rutkowskiego.

Podaje moje tezy wypadek/przemoc seksualna. Choc wypadek zaczyna sie oddalac jako watek.
Z tego co zobaczylem nie jestem pewny z powodu slabej jakosci streamu.
Gdzie jest ta kamera dokladnie?
Linia czasowa ulega zmianie? Co z monitoringiem z tramwaju?
Jak juz mowilem 2 dni temu, niebieski moze byc swiadkiem, co by tlumaczylo jego pozniejsze zachowanie.
To niebieski swieci telefonem? Czyli Ewe zostawil pod koniec mostu?Ktos go chce przegonic?

Tym razem Rutkowski jest w posiadaniu nagrania zrodlowego a nie nagranie komorka nagrania zrodlowego. Byl przed policja?
#ewatylman #wykopcsi
  • 13
  • Odpowiedz
@Hardek: niebieski świeci, co do tego kto do kogo biegnie nie mam pewnosci czy ktos z konca mostu do tego swiatla gdzie by stał ona z nim, czy może ktos z tego światła biegnie do Ewy stojacej tam na koncu
  • Odpowiedz
@Hardek: 3:20 wchodzą na most Św. Rocha, kamera z apartamentowca
3:24 siedzą na przystanku Św. Rocha, kamera z przejeżdżającego 201
3:30 stoją oparci o barierki na końcu mostu Św. Rocha, ktoś podbiega, kamera z budynku przy pocztowcu
3:35 Adam Z. schodzi z mostu Św. Rocha, kamera z apartamentowca
  • Odpowiedz
Ma ktos telefon do Rutkowskiego? Podzielil by sie moze chlopina materialem zrodlowym za 30 min lekcji o podstawach komputerow
  • Odpowiedz
@Hardek: raczej różnica w ustawieniu zegarów. Nie wiem czy dobrze zanotowałem te czasy. Ale wychodzi na to, że albo mógł ją wrzucić w pobliskie krzaki po prawej stronie rzeki, albo ktoś mógł podjechać i ją zgarnąć, innej opcji nie widzę.
  • Odpowiedz