Wpis z mikrobloga

Młodszy brat mojego kumpla ma gałę z angielskiego w LO i nie dopuszczą go do matury. #bekazdebila

Ja u tej samej nauczycielki miałem zawsze 5 ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Nawet jak całą klasą chodziliśmy na waksy a potem robiła karną kartkówkę to wszystkim wpisywała oceny (zazwyczaj 1) a mi nigdy nie wpisywała bo wszystko dobrze robiłem. W ogóle jak można w dzisiejszych czasach, erze internetu i gier komputerowych nie ogarniać angielskiego?

#pytanieza100punktow
  • 6
  • Odpowiedz
@3rdManOfMayhem: Ja pamiętam że z niemieckim zawsze jechałem na dwójach i trójach ale wtedy byłem głupim ignorantem i się po prostu nie chciałem uczyć szwabskiego. No ale kurde angielski? Przecież 3/4 gier na playstation czy pc są po angielsku, różne programy są po angielsku. Pół życia gówniarz spędził przed kompem i nie dotarło do jego pustej łepetyny że skoro już zamierza resztę życia spędzić grając w gierki to może ten
  • Odpowiedz
@Lukas77986:

Są ludzie, którym niektóre języki po prostu nie wchodzą, bo nie są osłuchani z nimi. Znam kilka osób, które się uczyły ruska/niemca wcześniej i w LO dopiero mieli większy kontakt z angielskim i spore problemy mieli, żeby nadganiać to. Ja tak miałem np. z francuskim przez dwa lata, że nawet słów nie wyłapywałem kompletnie (co prawda jechałem na trójkach, a nie szmatach), dopiero w 3 klasie LO zacząłem jako
  • Odpowiedz