Wpis z mikrobloga

A sie #!$%@?łem Murki z #bukmacherka. #!$%@? bet365 - wpłacilem w zeszłym tygodniu hajsy, a jako ze tam pare miesiecy nie gralem czekala na mnie promocja bonus 100%. Wczoraj podejrzanie długo rozliczalo mi snookera - do 24 dalej nie mialem kasy z wygranych dwóch zakładów. Do pełnego obrotu bonusem brakowało mi kilkudziesiecu złotych. Co sie okazało - bonus wygasał po 24. Budze się rano nie ma pieniedzy. Pieniądze na wygrane zakłady byly postawione za bonusowe pieniadze - przepadły :) Ciekawe co z postawionymi za 100zł zakładami na dzisiaj - też zajebia kase w razie wygranej? Tego nawet "Pan Wojciech" z czata live nie wie.... co za oszuści. Jak ich zawsze lubiłem tak teraz nie polecam.
  • 9
@metalowy_pasterz: Ciekawostka - jeden zakład własnie mi wszedł i siano przelali :) snookerowego jak nie bylo tak nie ma. Do obrotu pelnego brakuje mi jeszcze z 50zł wiec tej wygranej tez powinnienem nie dostać. Dziwne
@Catch_UP @metalowy_pasterz Miałem wczoraj to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie doczytaliśmy warunków :/ A zakłady są zawierane za bonusowe wtedy kiedy już nie ma normalnych. Dziwne, że zabrali Ci te pieniądze jeśli postawiłeś je jak jeszcze trwała oferta, powinny przepaść jedynie te z banku. Pisz do supportu.
Tak to jest jak sie nie czyta regulaminów! Bonus był ważny 90 dni od dostania go, ale promocja trwała do 1/12/2015. Jak byk pisało.
Panowie @Jarzombas: @metalowy_pasterz: lekko #!$%@?śmy niedoczytując regulaminu - tj. @Jabud: wspomina ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE - ja głównie pije do tego że jeden z wygranych kuponów Grace D - Lisowski J. skonczył sie już chyba koło 22.30, a drugi przed 24. Pozostałe hajsy poszły juz wczesniej na kupony nocne/dzisiejsze. Czekałem wiec ze stanem konta 0.00 aby postawić za te pieniadze z wygranych nierozliczonych zakładów
@metalowy_pasterz: @Jarzombas: @Jabud: Tak to się skończyło. Nienajgorzej.
""Niestety ponieważ Pana bonus uległ przedawnieniu ponieważ miał ważnośc tylko do dzis do 1.12.2015 do 1:05 środki bonusowe zostały usunięte. Obrót zakonczyl Pan na kwocie 562.98 przy wymaganym 600. Panie Catch_UP, w geście dobrej woli dodam Panu środki jakie pobraliśmy z Pana konta, jako bonus z 1 krotnym obrotem.Czy odpowiada to Panu?
....
Bonus został dodany do Pana konta i aktywowany."