Wpis z mikrobloga

@zombidzik: Wyobraźni to ja mam za wiele bo bardziej bym się martwił o to, ze ktoś przyjdzie i ze złości podpali niż z tym cos by się stało. Tym bardziej, że głowny bezpiecznik zawsze na czas nieobecności jest wyłączany.
@Endorfinek: Instalacja na śrubę za to brzmi rozsądnie;). Wiem, że takie tymczasowe rozwiązania u nas (tj Polaków) są częste, ale to jest dla mnie brak odpowiedzialności. Po to instalacja ma bezpieczniki żeby było bezpiecznie. Bezpiecznik główny nie zawsze pomoże.
@zombidzik: No to Ci mówię, że jak wyjadę do wejdą i ukradną, dlatego nawet nie mam zamkniętego okna od tarasu co by nie wybił, a już jedno wybili. Tak to otwiera okiennice i pcha okno.
@Froto: No rozumiem, chyba że te stare byś wytrzasnął, ale ciężko będzie kupić. Wiesz, to jest Twoja decyzja, ja też nie jestem elektrykiem, tylko kładłem w wakacje instalacje i studia w podobnym profilu. Ale np u mnie kiedyś wyskoczył kabelek z bezpiecznika w skrzynce (w domu i trochę ich tam jest). Efekt taki że urządzenia podłączone do niektórych gniazdek spalone (większość miało bezpieczniki wewnętrzne na szczęście) i skrzynka przysmalona, gdyby nie