Wpis z mikrobloga

@gwynebleid: hehe dziecko ile ty masz lat przed nim byli lepsi albo tacy sami każde pokolenie ma aktorów których uważa za genialnych za moich czasów byli ci z filmu gorączka.Plejada nie jakieś tam gwiazdy #!$%@? plejada a potem długo długo nic:xd
@turbosowa: Ty wiesz, że Heat też dopiero przede mną? Nigdy o tym filmie nie słyszałem do czasów wykopu o "najlepszej scenie ulicznej strzelaniny" czy jakoś tak.
Taxi driver też przede mną. Ale jak Bale`a nie lubiłem tak zaczyna mi się coraz bardziej podobać. No i każde dziesięciolecie musi mieć aktorów swoich czasów. Dla mnie jednym z obecnych jest Bale.
No i za chwilkę trzeba zaznaczać trzeci krzyżyk - także nie takie
@turbosowa: Mam problem, że mam tyle swoich problemów, że szukam "łatwych" filmów. A że łatwych jest dużo, ale dobrych łatwych mało to mało mam do oglądania. A że jak już oglądać dobry film to musi być na to dobry moment - to się skupiłem na pokazywaniu moim dzieciorom dobrych bajek, a nie nowoczesnego chłamu.
@turbosowa: wiesz, moja córa ostatnio źle spała i postanowiłem przesiać jej bajki. Walka o władzę, śmierć, ból, smutek, nienawiść, cierpienie, zdrada - to są podwaliny najpiękniejszych bajek.
Pozostaje Dora i pierdząca świnka Pepa.