Wpis z mikrobloga

@burgundu: tak, sprawa Iwony Wieczorek, ja na forum spędziłam kiedyś długie godziny, a i wywiad z jej matką jest bardzo interesujący i rzucający nieco światła na całą sprawę.
  • Odpowiedz
@burgundu: Z dawnych lat to wiadomo: Karol Kot, Wampir z Zagłębia, fejkowy Czerwony Pająk i pewnie jeszcze się znajdzie.
edit: no i jakiś tam morderca informatyków z Krakowa
  • Odpowiedz
@burgundu: Kiedyś porwano T w Poznaniu. Jakoś z 15 lat temu. Matka była lekarzem a ojciec menadżerem.
Porwanie dla okupu, tak przynajmniej myślano. Matka T miała wyrzucić pieniądze z pociągu, ale nia dała rady. T zabito i został znaleziony w lesie. Smutna historia.
I teraz opowiem wam pewną historie która mi się przyśniła.
T został porwany bo handlował narkotykami i miał długi. Prokuraturze udało się namierzyć jednego z porywaczy ale
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: czytałam o tym już dość dawno temu, ale spróbuję jako tako nakreślić... Generalnie z relacji jej rodziców dotyczących zachowywania się młodych ludzi z którymi była, wynika ze oni wiedzieli wcześniej niż rodzice, że COŚ się z nią stało. Cholera wie czy wiedzą tak dokładnie co, ale na pewno nie są czyści...
Była choćby sytuacja, że do salonu fryzjerskiego jej mamy z samego rana wszedł chłopak, pytał o coś totalnie
  • Odpowiedz
@Amelie: Aaa rzeczywiście, też coś podobnego czytałam,dzięki za przypomnienie w takim razie. Coś było na rzeczy z tymi dwoma kolegami i Adrią. Nienaturalnie się zachowywali. Kurde, co się stało z tą dziewczyną :(
  • Odpowiedz
@burgundu: Może nie z Polski, ale poczytaj o rodzinie Mcstay. Kiedyś na discovery był o tym program. Cała rodzina zniknęła jednego dnia, nie zabierając praktycznie żadnych rzeczy z domu ani pieniędzy a kilka lat później znaleziono ich zwłoki na pustyni.
  • Odpowiedz
@burgundu: Małgorzata Szabatowska, zaginęła w Krakowie w 2010, w listopadzie. Snuto różne teorie: porwanie, zaplanowana ucieczka i rozpoczęcie nowego życia etc. po dwóch latach znaleziono jej zwłoki na jakimś polu pod Krakowem, okazało się, że zamordowała ją osoba z bliskiego otoczenia.
  • Odpowiedz