Wpis z mikrobloga

Witajcie z tej strony Sebastian i dzisiaj opowiem wam jak w skokach narciarskich rządzi mafia Hofera.

Nie mam na to dowodów, ale poopowiadam banialuki by idioci to łykali.
Ponoć za 100 tysięcy widzów zarabiają 50$, Walter Hofer jest szefem skokowej mafii a Miram Tepes miał wiele kochanek, kobiety ,mężczyzn - wszystko tylko po to by zdobyć władzę nad wiatrem.

Przeciągają zawody tak długo byleby nachapać się kasy z reklamodawców. Przypominam, że to jest szacunkowo 1854145847 CHF za sezon z czego 2417512 CHF w ciągu TCS.

Jeszcze poopowiadam o pewnym użytkowniku zwanym Alexandrem Pointnerem. Słyszałem, że szprycuje swoich zawodników ołowiem, bo kiedyś pracował w fabryce ołowiu.

I zaznaczam, że Waltera Hofera, Dawida Kubackiego i Macieja Kota za groźby karalne i nękanie podam do sądu i proszę Was o pomoc. Za ujęcie tych kryminalistów oferuję 5 minut czasu antenowego w TVP.

Moderacja pro-FISowskiego serwisu wykop.pl/tag/skoki przekracza wszelkie granice. Ja nie obrażam Klimka Murańki czternastolatka, który ma bękarta i papieża na brzuchu a cytuję wypowiedzi użytkownika JohanHofer znanego jako Walter Hofer i dostaję ostrzeżenia i bany na tym serwisie - natomiast on nie.

Pewnie ma jakieś układy z moderacją tego serwisu. POJADĘ TAM ZE SWOJĄ KAMERĄ! Nagram tych ludzi a gdy nie otrzymam pozwolenia na nagrywanie to włoże ukryty mikrofon i to nagram. Rozważam usunięcie konta, ale jak dacie więcej minusów niż plusów na mikroblogu.

Trzymajcie się, papa.

#skoki #pdk #polskiyoutube #szczesnycontent
xDawidMx - Witajcie z tej strony Sebastian i dzisiaj opowiem wam jak w skokach narcia...

źródło: comment_7df6MER3DfkbWtCEp1QpLkOrxZbnMog7.jpg

Pobierz
  • 4