Wpis z mikrobloga

##!$%@?

No najbardziej chyba #!$%@?ą mnie nowo-entuzjaści fitnessu. Siedzę sobie dziś w akademiku, oglądam meczyk na wyjebce, jem czipsy. Ktoś puka, wbija kumpel, chwilę gadamy i on nagle do mnie:

"O TEJ PORZE WĘGLOWODANY JESZ? PRZECIEŻ TO KARYGODNE"

Miałem nadzieję, że robi sobie jaja.

Nie robił. Dostałem paruminutowy wywód na temat kolejności spożywania posiłków, ich zawartości odżywczej i w ogóle #!$%@? fitnessu.

Dlaczego ludzie tak robią? Ma ktoś jakąś teorię? Mnie #!$%@? obchodzi co oni jedzą, jak dla mnie to mogą #!$%@?ć kamienie i gruz, czemu oni tak nie mogą?
  • 4
@TripleSec: kolejnosc jedzenia ma spore znaczenie bo np takie owoce sie szybciej trawia dlatego lepiej zjesc jablko przed posilkiem niz na deser...ale jak ze wszystkim trzeba uwazac zeby w radykalizm nie popasc i nie molestowac innych swogmi pogladami tak jak to robia Twoi znajomi...:)
@barytosz: Ale ziom, mnie to #!$%@?, przed chwilą zjadłem dwa małe snickersy i mam wysrane w fitness i jakieś inne gówna, nikt nie ma prawa mnie pouczać co mam jeść a czego nie (no chyba że lekarz albo dietetyk, ale to też nie znaczy że się do tego zastosuję)