Wpis z mikrobloga

Ktoś chce #rozdajo ? Jak duże rozdajo? może by tak rozdajo 5 gier? mam 12 Zaległych gier na steam jako prezenty, jako że się na prezent już się nie nadadzą, 5 z nich znajdzie nowego właściciela.
Zasady:
1. Chcesz wziąć udział? Powiedz trzy razy "Rzeżucha", i zaplusuj ten wpis.
2. Wylosowani po kolei wybierają nagrody, w kolejności od najwcześniej wylosowanej. Tu, w tym wpisie, odpowiadając
3. Zielonki - nie zalecam, dla was tylko co najwyżej pula dla zielonek (GunMonkeys, Carmaggedon TDR2000) Ograniczenie - jedna wylosowana zielonka, nie odbiera szansy innym. To tak dla odmiany.
4. Pomarańczki - To co jest na liście.
5. Bordo - Jeżeli Wylosowany w dniu losowania ma bordo, wybiera dodatkową grę.
6. Jeżeli żaden z bordo nie zostanie wylosowany - Jeden z wylosowanych Pomarańczek dostąpi tego w/w zaszczytu w dodatkowym losowaniu, Używając innej maszyny losującej.
7. Czas Trwania - Do Niedzieli, 29.11.2015 : Godz. 21:37 .
8. Sierotka Marysia - http://mirkorandom.x25.pl
9. Owocowa Melba
10. Słodkie Serce. Słodkie serce, nie widziałaś mojej przyczepy od Melexa?
11. Żeby Odebrać Grę, Trzeba mieć Konto na Steamie, zdolne do odbierania prezentów, Wszak gry są w formie prezentów.
12. Czas na odpowiedź - 12 Godzin. Potem nagroda idzie do innej wylosowanej osoby.
13. Jeżeli ktoś zostanie wylosowany 2krotnie - osz ty farciarzu.
Powodzenia!

DaemonKazoom - Ktoś chce #rozdajo ? Jak duże rozdajo? może by tak rozdajo 5 gier? mam...

źródło: comment_U3heoNPipzj8DmZnXh2zta9k2aTBXc0W.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@tianky zgarnia bordo pulę - Gdy najdzie jego kolej, wybiera 2 gry.
Przebieg losowania przy użyciu random.org został udokumentowany na poniższym filmie. Komisja gier i zakładów nie zauważyła żadnych nieprawidłowości.
DaemonKazoom - @tianky zgarnia bordo pulę - Gdy najdzie jego kolej, wybiera 2 gry.
P...
  • Odpowiedz
@Metrocop:
- Space Channel 5 Part 2: (ciekawa gra rytmiczna)
- Love (Mała Krótka Platformówka)
- The stanley Parable (Polecam)
- Geometry Wars: Retro Evolved (Mała Szybka Strzelanka)
- System Shock 2 (Polecam, mimo że jest
  • Odpowiedz