Wpis z mikrobloga

#fallout #fallout4
Jeśli komuś się palą portki żeby kupić F4 już teraz, to tutaj coś na ochłodzenie. Recenzje i odbiór są zróżnicowane, natomiast Bethesda dostarczyła do sklepów 12 mln kopii. To oznacza, że chyba jednak przestrzelili z szacunkami i pudełka szybko zaczną zalegać na magazynach jak tylko opadnie kurz po fanboyach.
  • 3
@Tarec: Wydaje mi się, że to suma z wersjami digital. Parę dni temu czytałem o 7 milionach kopii fizycznych w sklepach z czego połowa już zeszła a na dzień dzisiejszy na pewno więcej. No i nie tylko fanboje kupują, ale i ludzie, którzy lubią sobie pograć w coś dobrego, więc o zaleganie nie co się martwić.
@Tarec: Według Steamspy dzisiaj pyknie 2mln kopii na Steamie, jeśli sprzedaż między platformami się rozkłada tak jak w każdej innej grze AAA to na konsolach się sprzedało 4mln a to wszystko w jeden tydzień. A może być jeszcze więcej, bo przez pierwsze kilka dni sprzedaży Skyrima wersja PC to było tylko 13% ogólnej sprzedaży. Już im zeszła połowa albo 1/3, w zależności czy do "shipped copies" doliczyli Steama.
Jedyni fanboye jakich
@Kazak77: To swoją drogą. Ja w F3 też się zagrywałem, gdy wszyscy się boczyli, że to nie jest prawdziwy następca. Ale tutaj mam wrażenie, że zmian jest zbyt mało, choć opieram się jedynie na recenzjach, ale jednak mam wrażenie, że Skyrimem prasa mocniej się zachwycała, a jednak jego prognozy sprzedaży były skromniejsze.