Wpis z mikrobloga

kanger znów (po mean zamiast RMS w kboxie mini) dał ciała. chwilę temu wyszedł all-in-one mod nebox - box TC ze zintegrowanym tankiem, działający z bazą RBA i grzałkami subtanka. problem w tym, że TC nie działa. link do dry-fire test poniżej, w komentarzach mozna znaleźć link do vid w którym gościu testuje to z miernikiem temperatury.

https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3t8ahh/follow_up_to_the_review_of_the_nebox_showing_tc/

TL:DR kangertech nebox nie działa poprawnie w TC. nie kupujcie.

#epapieros
  • 5
@GaHee: chcialem jakiegos subohma kupic na dniach i duzo osob poleca suboxa od kangera, ale po przejsciach z protankiem 3 mini zrazilem sie do tej firmy. I pewnie evica kupie tylko nie wiem jaka gore dokupic
@szkodnikPL: powiem Ci, że cała ta seria Pro/Geni/Aero od Kangera po prostu była i jest kiepska, miałem dwa Genitanki i 2 Protanki mini. Teraz mam dwa Subtanki w tym jeden z suboxa i jestem więcej niż zadowolony. Poza tym, że w minusowych temperaturach nieco ciekną. Na kbox mini jakoś też narzekań szczególnych chyba nie ma.
@GOTOVE: sa. kanger olal sprawe i chip w kboxie mini liczy napiecie podawane na grzalke ze zwyklej sredniej (mean) zamiast w RMS. skutkuje to tym, ze jesli wpadniesz na pomysl zamontowania grzalki powyzej 1ohm, to waty ustawione na ekranie nijak nie przekladaja sie na napoecie faktycznie podawane na grzalke. cos w stylu 'ustawiles 12w dla nautka mini, a dostaniesz 22w, co wzbogaci Twoj dzien o smak spalonej bawelny i potrzebe kupna