Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie "hej marianbaczal jak oceniasz zmianę rządu?"
Odpowiadam, że początkowo oceniałem ją ostrożnie optymistycznie. Po wielu latach Polakom udało się odsunąć agendę reptylian czuwających wężowych istot (które są jawnie lewackie) i wybrać agendę reptyloi wyklętego plemienia żmijowego (socjaldemokratów). Uznałem to za dobry znak liberalizacji tego obrzydliwego Bogu reżymu jaszczurów, którego jedynym celem było zgnojenie ludzkiej rasy, przerobienie nas na niewolników i wyssanie z nas limfy. To dlatego reptylianie czuwające wężowe istoty jawnie propagują ateizm, wegetarianizm, homoseksualizm. To dlatego wspierają Masę Krytyczną.
Miałem nadzieję, że zmiana z agentów reptyliańskich na agentów reptyloiskich przyniesie jakieś pozytywy. Reżym zelżał już po wybraniu pana dr. Andrzeja Dudy na Prezydenta RP.
Niestety jak się okazuje nihil novi sub Sole.
Władze Królewsko Stołecznego Miasta Krakowa postanowiły przypomnieć kto rządzi Polską. Być może zmienił się rząd ale nie zmieniła się władza. Oto w czasie Bożego Narodzenia władze Krakowa postanowiły porozstawiać po mieście bałwochwalcze monumenty. Jestem zażenowany i rozczarowany tak jawnym wsparciem Nibiru Planety X. Będę kibicował reptyloi wyklętemu plemieniu żmijowemu żeby zrobiło wreszcie porządek w samorządach.
#marianbaczalcontent #krakow
Pobierz m.....l - ludzie pytają mnie "hej marianbaczal jak oceniasz zmianę rządu?"
Odpowiada...
źródło: comment_DCBFfUAYHcz6VRgR1KDRN8J7XvhDnDFA.jpg
  • 12
@marianbaczal: w najwyżej postawionych grupach społecznych naprawdę doszło do zmiany myślenia. Oni naprawdę patrzą już na Nibiru Planetę X w inny sposób. Rozumieją, że konflikt z reptylianami nie jest tylko sporem o władzę, lecz konfliktem o zasady, o podstawowe wartości, o to jak powinny dziś funkcjonować państwa, jak ma wyglądać międzyplanetarna gospodarka. To jest poważne zderzenie ideologiczne. Te najważnieższe osoby w państwie doskonale już rozumieją, że Nibiru Planeta X jest poważnym
@polik95: nie wiem co w tym takiego śmiesznego.

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków – tytuł Krakowa, stanowiący jego nazwę pełną, używany zarówno w uroczystych dokumentach, jak również w oficjalnej, codziennej retoryce. Jest to tytuł formalny, usankcjonowany prawnie przez Urząd Rady Ministrów RP, poprzez zatwierdzenie Statutu Miasta Krakowa. W wyniku akceptacji prawnej, ogłoszony na odpowiednich stronach Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa. Termin "Stołeczne Królewskie Miasto Kraków" określony został w Statucie Miasta Krakowa (§4