Wpis z mikrobloga

#!$%@?ła mnie na kawałki wczorajsza rozmowa z koleżanką na fejsbuku.Zazwyczaj wrzuca „selfiaki",najlepiej z oczojebnymi filtrami,co to by sprawić,że zdjęcie (nawet najbardziej #!$%@?) wygląda „profesjonalnie".Zazwyczaj też pod takimi zdjęciami są komentarze w stylu „mrrau,sam segz",„Ale jesteź segzi" etc.

Ostatnio koleżanka zmieniała sobie profilówkę na tą „francuską".I zaczęła #!$%@?ć o tym,jak to teraz jest solidarna z francuzami i jaka to z niej jest teraz bojowniczka o wolność i pokój (Pomijam to,że wcześniej miała wszystko w dupie).Kilku znajomych (co bardziej ogarniętych) zwróciło jej uwagę,że #!$%@?,to niektórych zjechała,a niektórym usunęła komentarze.Zazwyczaj z nią nie gadam,mam ją w znajomych,ale zwyczajnie nie gadamy ze sobą.Ale tym razem postanowiłem napisać,co myślę o tej #!$%@? akcji i żebrolajkami z nią związanymi.

Nasza rozmowa wyglądała tak:

J(a):Jakie to żałosne
Koleżanka:Tak jak twoje życie . współczuje . Zdechnij (pisownia i interpunkcja zachowana oryginalna)
J:Takie malutkie pytanie:gdzie była twoja solidarność,gdy 2 tygodnie temu rozbił się rosyjski samolot i zginęło 2 razy więcej osób?tak szczerze...tak pi przez kredens...A,no tak,nie było odpowiedniej nakładki na fejsbunia...
K:Rosja szmata
J:Oczywiście te osoby,co zginęły na pokładzie,to to jest ich wina,że się rozbiły i to ich wina,że urodziły się szarymi rosjanami,którzy gówno mogą zrobić w swoim ogromnym kraju.
K:#!$%@? mam na nią kminisz

Chyba nie muszę mówić,że „koleżanka" stworzyła sobie własny link do profilu i nazwała tam siebie „Kurywą".

Jej „Praca" po gimbazie: Szew wszystkich szefów :p w: Szlachta Nie Pracuje

No #!$%@?,praca ciężka po #!$%@? fest.

A na koniec zastanawia mnie jedno:Jak wielkie #!$%@? mózgowe trzeba mieć,żeby katastrofę rosyjskiego samolotu z 240 osobami na pokładzie,gdzie zginęli bogu ducha winni ludzie,porównywać do polityki Rosji i ich działań na ukrainie („Rosja Szmata")?

#patologiazewsi #facebookcontent #gimbusdetected #gimbaza #licbaza ##!$%@? #prayforparis #szlachtaniepracuje #wiecejtagowniepamietamalezawszystkiezaluje
  • 10
  • Odpowiedz
@bart16: Ja matołów, idiotki, prymitywów i hipokrytów #!$%@? ze znajomych w trybie instant. Jakieś 10 miesięcy temu zrobiłem holocaust i dodatkowo #!$%@?łem wszystkich z którymi nie zamierzam utrzymywać nawet casualowych kontaktów. Świety spokój, zero #!$%@?, zero zdjęć kup bachorów, nikt mnie nie denerwuje, a zamiast postów co dzisiaj zeżarłam na śniadanie, mam posty od firm/organizacji/portali które mnie naprawdę interesują. Polecam.
  • Odpowiedz
@Floyt: Dzięki za radę.Wahałem się,ale twoim komentarzem przekonałeś mnie,żebym zrobił holocaust też na swoim profilu.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz