Wpis z mikrobloga

8557,30 - 21,00 - 24,00 = 8512,30

Wycieczki tatrzańskie z ostatniego tygodnia.
1. środa, Kiry - Przysłop Miętusi - Małołączniak - Ciemniak - Dolina Tomanowa - Schronisko Pttk na Hali Ornak - Kiry
Dopóki nie wyszliśmy na otwartą przestrzeń (ponad Żlebem Kobylarzowym) była lekka mgiełka ze średnim wiatrem, ok. Po wyjściu na boczną grańkę zrobiło się słabo, wiatr przeciskał wodę przez najdrobniejsze szelinki, a ja zapomniałem kurtki z membraną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zejściu do Tomanowej znowu zrobiło sie przyzwoicie, przebrałem się w zapasowe ciuchy i było ok.

2. niedziela, Siwa Polana - Trzydniowiański - Kończysty Wierch - Dolina Jarząbcza - Schronisko PTTK w Dolinie Chochołowskiej - Siwa Polana
Tym razem byłem sam, chciałem dojść granią na Wołowiec, ale powyżej górnej granicy było już ciężko, nie miałem tym razem gogli, marsz był bardzo bolesny dla oczu. Między Trzydniowiańskim a Kończystą dało się z trudem iść, wiatr trochę rzucał na boki. Na głównej grani wiatr już był zbyt mocny, obszedłem słupek i wróciłem do schroniska. Śniegu niewiele, góra wywiana. Wieczorem przyszła odwilż, pewnie wszystko wytopniało.
#gory #tatry ##!$%@?
Zdjęcie Jarząbczego zrobione kalkulatorem, jedyna chwila z jakimś widokiem.

#kochamgory

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pilot1123 - 8557,30 - 21,00 - 24,00 = 8512,30

Wycieczki tatrzańskie z ostatniego t...

źródło: comment_ZwLJwNHw2tIXZTAFu8NS4aA1kiGHkS4A.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@pilot1123: Patrzę: odejmowanie dystansu... dziwne, że te przecinki wstawia, ale co kto lubi... patrzę na trasę... Ciemniak?! Rowerem?!?! Aaaa, to nie rowerowyrownik ;)
Gratki za ładne trasy i uważaj na śniegi :)
  • Odpowiedz
dziwne, że te przecinki wstawia

@Ilana: to skrypt anonima ;) Pisząc w języku polskim powinnaś wstawiać przecinki.

Aaaa, to nie rowerowyrownik ;)

@Ilana: dystansy trochę za krótkie:P

uważaj na śniegi

@Ilana: na razie gryzie wiatr, śnieg to tak za 2 miesiące, ale wtedy raczej na nartach będę pomykał. Dzięki :)
  • Odpowiedz