Wpis z mikrobloga

Jeździ ktoś na czeski fest Masters of Rock? Na przyszły rok zapowiedzieli już parę kapel. Szczególnie cieszę się na Threshold, ale Luca Turilli, Amranthe czy Evergrey też cieszą. No i jak zwykle będzie wesoło na Korpiklaani ;)

Apocalyptica - zagrają z nowym wokalistą i nowym albumem

Amon Amarth - z nowym albumem

Tarja - z nowym albumem

Eluveitie - z akustycznym setem

Amaranthe - z nowym albumem

Testament - z nowym albumem

Korpiklaani - nocny koncert, wystąpią z kilkoma specjalnymi gościami, występ będzie nagrywany na DVD

The 69 Eyes

Ensiferum

Luca Turilli's Rhapsody

Oomph!

Freedom Call - premiera nowego albumu

Rotting Christ

Evergrey

Waltari

Kissin' Dynamite

Threshold

Melechesh

Swallow the Sun

Orden Ogan

Thunder Mother


#metal #heavymetal #powermetal #kucmuza #koncert #koncerty #festiwal #mastersofrock
kontra - Jeździ ktoś na czeski fest Masters of Rock? Na przyszły rok zapowiedzieli ju...

źródło: comment_hjBLVZ9JlvxHD4B45pjkLwfObaTrKLVi.jpg

Pobierz
  • 6
@Alcoholic_Desacrator: rzucili 21 kapel, z których w miarę poważniejszy podjar mam na 2, a pójdę zobaczyć pewnie ~10. Biorąc pod uwagę, że dojdzie jeszcze ze 30 zespołów, to moim zdaniem obleci, chociaż jakoś nie padłem z wrazenia. No i festiwal za grosze z nieludzko świetną atmosferą ;)
@Alcoholic_Desacrator: mnie ten profil pasuje, 1) ja tam power lubię; 2) nie jeżdzę tam z męską ekipą trve metalheadów, tylko ze znajomymi, którzy lubią dobrą muzykę i dobrą zabawę, a oprócz tego z doskoku lubią posłuchać hardrocka albo jakiegoś melodyjnego metalu. Więc jak dla mnie to w połowie wyjazd na festiwal, w połowie po prostu wypad pod namioty z ekipą ;)

To co mnie jednak już wkurza, to wieczne powtórki i