Wpis z mikrobloga

@Mulek05: może chodzi o to że ta subklasa jest z dodatku który miał osobne osiągnięcia. Więc chyba będziesz musiał rozwinąć inna sublkase która była w postawce. Ale nie jestem pewien.
@grzsci: U Warlocka wskoczyło na subklasie Stormcaller która jest z tego samego dodatku, jak tylko odblokowało się ostatnie kółko wleciało trofeum. Tutaj próbowałem nawet różnych konfiguracji tych ulepszeń, resetu gry/ps4, synchronizacji i dale nic.
@Mulek05: no to niezla dupa :D sprobuj zrobic inna subklase, innej rady nie widze... czytalem na necie, glitch z nightstalkerem jest, trzeba zrobic golden guna albo mieczyki, a i nie taguj ps4 bo maja bol dupy
@maciekpod: @bdr90: Myślałem że się tylko zawiesiło ale przyjdzie... ale nie przyszło. Na zrelaksowanie odpaliłem First Light które było kiedyś darmo w PS+ i wpadła platyna do kolekcji. Teraz maxuję Titana, ale już nie Sunbreaker w razie gdyby znów miało się coś posrać.
@maciekpod: Wiem, resztą będę się martwił później. Wszystko w swoim czasie ;) jako że gram sam to wszystko idzie wolniej. Chociaż później i tak będę musiał szukać ekipy, bo z tego co widziałem kilka trofeów jest do wykonania z klanem.