Wpis z mikrobloga

Mirki, uzywaliscie czegos na syfy na twarzy jak jeszcze je mieliscie, a juz nie macie? Mam 18 lat i juz zaczyna mi to dzialac na nerwy, czekajac az przejdzie samo z siebie (nawet sie nie zmniejsza).
Moja dieta nie jest zla, jedynie co to moglbym zmniejszyc ilosc slodkich napojow i to zrobie - najlepiej do 0.
Co poza tym? Polecacie jakies kremy/tabletki/cokolwiek?
#niebieskipasek #dermatolog #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
@JustMMan: Aha, a odstawianie słodyczy, kolorowych napojów itd to jedna wielka ściema. Wiadomo, że na samych kebabach czy innym syfie to cery ładnej nie będziesz mieć, dlatego wszystkiego po trochu możesz jeść spokojnie. Rezygnowanie z niezdrowych rzeczy nie pomoże ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@JustMMan jeżeli byś chciał używać jakichkolwiek kremów, tonikow itp musisz je dobierać do cery tj. sucha, tłusta lub mieszana. Stosuj raz, dwa razy w tygodniu peelingi, ale nie wtedy kiedy masz ropniaki. Nawilzaj skórę (to się tyczy kazdej cery) polecam maść z witaminą A, koszt 3 zł a fajnie nawilża i pryszcze pod jej wpływem nie są takie zaczerwienione, a nawet powoli znikają. Dobre na pryszcze są maseczki z szarą glinką. No
  • Odpowiedz
  • 0
@JustMMan I jeszcze czesto staraj się zmieniać pościel i do wycierania używaj ręczników papierowych, zeby nie rozsiewać tego po calej twarzy
  • Odpowiedz
@JustMMan: jesli chodzi o działanie zewnętrzne to dobry jest acnemycin lub davercin (na receptę). Na działanie od wewnątrz mogę polecić tetralysal. Biorę trzeci miesiąc (czyli już kończę) i wszystko pięknie wygojone, nic na twarzy się nie pojawia. Tyle, ze to juz bardziej zaawansowana metoda i musi być uzgodniona z lekarzem
  • Odpowiedz