Wpis z mikrobloga

Nie zainteresowały się nimi jeszcze żadne służby? Sam jestem rodzicem i nie wpadłbym na taki idiotyczny pomysł jak instalacja kamer w pokojach córek. Jak dla mnie to się nadaje do prokuratury.
#januszlive
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieluszka: bo nie sądzę ,aby te najmłodsze dzieci wyraziły świadomą zgodę na strimowanie ich życia 24h/7 a już na pewno nie są świadome konsekwencji.
W mojej ocenie to jest nieodpowiedzialność rodziców i narażanie dzieci na niebezpieczeństwo. Świat jest pełen świrów
  • Odpowiedz
@Krol_Pontaru: raczej zły dotyk z powodu kamery. Przecież wiele nie trzeba ,aby się dowiedzieć gdzie mieszkają.
Gdyby nagle coś się stało...na przykład dziecko zostało porwane to tez nie widział byś w tym następstwa lekkomyślności rodziców?
  • Odpowiedz
studiujesz prawo co


@szwagry: nie...natomiast jestem rodzicem i dla kilku srebrników nie narażam swojej rodziny a tym bardziej nie domniemałbym ,że małe bądź co bądź dzieci są świadome tego co się dzieje.
W mojej ocenie było to tak:
Janusz powiedział dzieciom ,że zainstaluje kamerki w ich pokojach a w nagrodę dostaną nowe zabawki i ubrania jak hajs zacznie się zgadzać.
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Nie no oczywiście zgadzam się z Tobą całkowicie ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? Ludzie to zjeby i codziennie się o tym przekonuje. Ja sobie streamowania swojego mieszkania nigdy nie wyobrażam i to dla mnie jakaś abstrakcja a jak widać dla nich to pomysł na biznes
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Pedofile porywają dzieci wszędzie i to nie dlatego, że te dzieci są na jakichś kamerach, poza tym czemu masz problem tylko o pokój dziewczynek, chłopcy za brzydcy? i nie nie widziałbym w tym ani grama winy ich rodziców dlaczego, patrz wyżej, są oni januszami biznesu,ale widok dziecka na takim streamie co najwyżej może spowodować, że jakiś pedek sobie zwali o ile będzie zdesperowany, serio myślisz, że jakiś zbok jechałby
  • Odpowiedz
serio myślisz, że jakiś zbok jechałby ileś kilometrów tylko po to żeby wziąć sobie jedno konkretne dziecko wyglądające jak każde inne w tym wieku dlatego, że zobaczył je w internecie?


@Krol_Pontaru: myślę ,że nie....,ale co jeśli?
  • Odpowiedz
,,instalacja kamer w pokojach córek"
no rzeczywiście odniesienie ogólnie do dzieci( ͡° ͜ʖ ͡°)
to, że mówiłeś o swoich córkach nic nie zmienia nie znam cię, więc skąd mam wiedzieć, że je masz, zamiast pouczać mnie na temat czytania ze zrozumieniem, popracuj nad formułowaniem treści.
  • Odpowiedz
nie znam cię, więc skąd mam wiedzieć, że je masz, zamiast pouczać mnie na temat czytania ze zrozumieniem, popracuj nad formułowaniem treści.


@Krol_Pontaru: No właśnie...ze zrozumieniem.

Sam jestem rodzicem i nie wpadłbym na taki idiotyczny pomysł jak instalacja kamer w pokojach
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Nie przedłużając, pedofile mogą być wszędzie i obserwować czyjekolwiek dziecko, ich, twoje, albo janków spod piątki i tego nie zmienisz, trzeba po prostu dziecka pilnować i wpajać żeby nie robiło rzeczy ,,głupich" (nie dawało się nabierać na darmowego cukierka, ani nie chodziło oglądać kotki w piwnicy), a to czy mają kamery w domu według mniejest ostatnim czynnikiem, który zachęciłby pedofila do ,,akcji", ale ja się nie znam pedofilem nie
  • Odpowiedz